Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tak wygląda samochód wyścigowy z silnikiem spalinowym Toyoty na wodór

Toyota Ściga się z silnikiem na wodór, Głównie jako wersja próbna i kontynuacja Toyoty Miała obsesję na punkcie wodoru. Myślę jednak, że zgodzisz się, że wygląda dobrze.

Oznacza to, że wygląda jak samochód:

Ten film wideo udostępniono dzięki uprzejmości Toyota Times, Który jest połączeniem postu fanów Toyoty / Toyoty / treści promocyjnych samochodów gwiazdy Japoński aktor Teroyuki Kagawa. I nie, ja też nie rozumiem istnienia Toyota Times.

Jednak wcześniej Toyota Powiedział Trzycylindrowy silnik spalinowy wodoru napędza samochód Corolla Sport w serii Super Taikyu 2021, napędzany 24-godzinnym wyścigiem Hankook Round 3 NAPAC Fuji Super TEC, o którym trzeba spróbować powiedzieć szybko trzy razy. Ten wyścig jest 21-23 maja i wygląda na to, że to ten samochód.

Toyota Times też Potrafi wykryć następujące elementy:

Kierowca wyścigowy Hiroaki Ishiura, który prowadził samochód testowy, również podzielił się swoimi wrażeniami:

„Nie różni się (od zwykłych samochodów benzynowych) tak, jak się spodziewałem. Wygląda jak normalny silnik. (Jeśli nic mi nie powiedziano), mógłbym pomyśleć, że to normalny silnik”.

W tym przypadku nic nie może być bardziej uspokajające niż „normalne”, ponieważ normalny dźwięk silnika bez emisji CO2 jest anomalny. Przypomina nam się podekscytowanie, które dostaliśmy, gdy miłośnicy samochodów usłyszeli i poczuli to znajome „OD”. Bądź na bieżąco z dalszymi aktualizacjami na temat silnika napędzanego wodorem, o którym Toyota Times zamierza dowiedzieć się więcej.

Zamierzam też dowiedzieć się więcej o tym pojeździe z silnikiem spalinowym wodorowym. Oto krótki film od Toyoty o tym, jak działa silnik:

Oczywiście silniki spalinowe wodorowe nie są niczym nowym, ale nie są powszechnie używane, ponieważ sposób, w jaki generują energię, nie jest tak wydajny jak silniki gazowe, a one same nie są tak naprawdę wydajne. Ponadto korzyści dla środowiska wynikające z silnika spalinowego wodoru nie są tak dobre, jak ogniwo paliwowe, ponieważ silnik spalinowy wodoru nie tylko emituje parę wodną, ​​ale także tlenki azotu lub tlenki azotu.

READ  Hisense 65U8G - przegląd 2021

Jednak doceniam to, że Toyota robi to, mniej więcej ze względu na piekło, ponieważ wielu producentów samochodów może poluzować kołnierz.