Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tak wygląda samochód wyścigowy z silnikiem spalinowym Toyoty na wodór

Toyota Ściga się z silnikiem na wodór, Głównie jako wersja próbna i kontynuacja Toyoty Miała obsesję na punkcie wodoru. Myślę jednak, że zgodzisz się, że wygląda dobrze.

Oznacza to, że wygląda jak samochód:

Ten film wideo udostępniono dzięki uprzejmości Toyota Times, Który jest połączeniem postu fanów Toyoty / Toyoty / treści promocyjnych samochodów gwiazdy Japoński aktor Teroyuki Kagawa. I nie, ja też nie rozumiem istnienia Toyota Times.

Jednak wcześniej Toyota Powiedział Trzycylindrowy silnik spalinowy wodoru napędza samochód Corolla Sport w serii Super Taikyu 2021, napędzany 24-godzinnym wyścigiem Hankook Round 3 NAPAC Fuji Super TEC, o którym trzeba spróbować powiedzieć szybko trzy razy. Ten wyścig jest 21-23 maja i wygląda na to, że to ten samochód.

Toyota Times też Potrafi wykryć następujące elementy:

Kierowca wyścigowy Hiroaki Ishiura, który prowadził samochód testowy, również podzielił się swoimi wrażeniami:

„Nie różni się (od zwykłych samochodów benzynowych) tak, jak się spodziewałem. Wygląda jak normalny silnik. (Jeśli nic mi nie powiedziano), mógłbym pomyśleć, że to normalny silnik”.

W tym przypadku nic nie może być bardziej uspokajające niż „normalne”, ponieważ normalny dźwięk silnika bez emisji CO2 jest anomalny. Przypomina nam się podekscytowanie, które dostaliśmy, gdy miłośnicy samochodów usłyszeli i poczuli to znajome „OD”. Bądź na bieżąco z dalszymi aktualizacjami na temat silnika napędzanego wodorem, o którym Toyota Times zamierza dowiedzieć się więcej.

Zamierzam też dowiedzieć się więcej o tym pojeździe z silnikiem spalinowym wodorowym. Oto krótki film od Toyoty o tym, jak działa silnik:

Oczywiście silniki spalinowe wodorowe nie są niczym nowym, ale nie są powszechnie używane, ponieważ sposób, w jaki generują energię, nie jest tak wydajny jak silniki gazowe, a one same nie są tak naprawdę wydajne. Ponadto korzyści dla środowiska wynikające z silnika spalinowego wodoru nie są tak dobre, jak ogniwo paliwowe, ponieważ silnik spalinowy wodoru nie tylko emituje parę wodną, ​​ale także tlenki azotu lub tlenki azotu.

READ  Materiał „Battlefield Mobile” pokazuje podbój Krytego Bazaru

Jednak doceniam to, że Toyota robi to, mniej więcej ze względu na piekło, ponieważ wielu producentów samochodów może poluzować kołnierz.