Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tak wyglądał anulowany Superman PS3

W 2007 roku twórca gier Factor 5 pracował nad Supermanem na PlayStation 3. Kryzys gospodarczy zniszczył grę, ale główny projektant projektu daje nam spojrzenie na prototypy i to, co mogło być.

Nazwa kodowa Blue Steel, anulowana gra Supermana była głównym powrotem do nostalgii za wczesnymi dniami Supermana. Stało się to w latach czterdziestych w metropolii pełnej art deco i Packardów i Chryslerów na ulicach.

Blue Steel była trzecioosobową grą akcji, w której biegałeś (lub latałeś) w stylu GTA i pokonywałeś złoczyńców. Była też mechanika lotu Supermana 64 (chociaż Blue Steel wygląda nieskończenie lepiej niż straszna katastrofa z dzieciństwa) wraz z imponującym poziomem pionowości. Kal-el może oczywiście latać, unosić się w powietrzu, a nawet chwytać i rozbijać wrogów przez zniszczalne budynki. Wygląda też na to, że generał Zod będzie grywalną postacią.

„Celem było przedstawienie nadprzyrodzonych bójek, jak widać w kreskówkach i komiksach. JLU był naszym głównym probierzem” Projektant powiedział Świergot.

„Bójki w powietrzu, duże środowiska miejskie, awarie budynków, szybkie starcie z celami, uderzanie przeciwnika w następnym bloku, fale uderzeniowe spowodowane ciosami, kaniony uderzeniowe na ulicach lub bokach budynku… to wszystko”.

Blue Steel również nie była grą z otwartym światem. Każda część odbędzie się w części Metropolis o określonych granicach, podobnie jak Yakuza.

Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się prawdziwa gra Superman na konsolach nowej generacji.

READ  PS4 hit Uncharted 4 może trafić na PC