Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tammy Hembrow naprawia spiżarnię za pomocą gadżetów kuchennych Kmart

Z 12,6 milionami obserwujących, Tammy Hembrow jest jedną z najczęściej obserwowanych australijskich celebrytek na Instagramie.

doceniać Może zarobić ponad 50 000 $ na opłaconym postu na Instagramie I nie jest tylko influencerem – ma też własną osobowość Udana kolekcja Saski Fashion Aplikacja do ćwiczeń Tami Fit.

Ale jej mama z Gold Coast zaskoczyła fanów swoim najnowszym filmem TikTok – „bardzo satysfakcjonującą” metamorfozą spiżarni – a szczególnie jeden niedrogi szczegół został pochwalony.

Jak połowa kraju, w której Tammy spędziła większość tego tygodnia w zamknięciu, Weź udział w Vlogu TikTok Jak zdecydowała się spędzić dzień na porządkowaniu swojego ekwipunku.

„O mój Boże, nie mogę uwierzyć, że to pokazuję, ale tak wygląda moja spiżarnia”, powiedziała Tammy, dzieląc się klipem ze swojej spiżarni przed remontem.

Związane z: Tammy Hembro dzieli się niesamowitą transformacją tyłka


Tammy ujawniła, że ​​kupiła wszystkie nowe produkty ze spiżarni Kmart, kupuj szklane słoiki już od 6 USD, przezroczyste wiklinowe kosze i słoiki z przyprawami za 16 USD.

„Dostałam wszystkie te szklane naczynia i kosze od Kmart, więc postanowiłam spędzić czas zamykania na organizowaniu mojej spiżarni” – powiedziała.

„Napełniłem wszystkie szklane słoiki wszystkimi niezbędnymi rzeczami, a następnie ułożyłem wszystkie przekąski w koszach plus puszki i fasolkę po bretońsku”.

Związane z: 29 USD za hack Kmart, który wygląda na drogi?

Po tym, jak posortowała swoje duże przedmioty do słoików i koszy, Tammy włożyła swoje przyprawy do ich nowych słoików, a końcowy rezultat spiżarni był absolutnie oszałamiający.

„Więc po skończeniu wszystko było miłe i zorganizowane, było to bardzo satysfakcjonujące, o mój Boże, byłam z tego taka zadowolona”, powiedziała, ale dodała, że ​​była „bardzo stresująca” po całej tej pracy.

Vlog Tammy obejrzano ponad 269 000 razy, a obserwatorzy „drżą”, gdy zdecydowała się uzupełnić swój ekwipunek przedmiotami Kmart.

READ  Barnes & Noble Nook GlowLight 4 wystartuje 8 grudnia

Jedna osoba napisała: „Uwielbiam to, że prowadzisz dobrze prosperujący biznes i dobrze się nosisz, ale nadal jesteś na tyle pokorny, by robić zakupy w Kmart i przyznać się do tego”.

Inny skomentował: „Kmart zawsze ma towar”.

Związane z: Produkt Kmart za 8 USD zmienia brudną kuchnię

Jeden z komentatorów napisał również: „Uwielbiam, jak bardzo jesteś połączony”, podczas gdy inni nazwali jej aranżacje spiżarni „bardzo satysfakcjonujące” i „inspirujące”.

Tammy sfilmowała również, jak przygotowuje gorący posiłek z kurczaka ze swojej aplikacji Tammy Fit w vlogu, ale zostawiła niektórych fanów drapiących się po głowach za wystawienie języka podczas siekania cebuli.

„Dlaczego twój język wystaje, kiedy kroisz warzywa Imao?” zapytał jedna osoba.

„Zatrzymuje łzy w twoich oczach, kiedy siekasz cebulę,” odpowiedziała Tami.