Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tarik zdobywa szalonego asa w Counter-Strike 2, wprawia w osłupienie społeczność internetową

Tarik zdobywa szalonego asa w Counter-Strike 2, wprawia w osłupienie społeczność internetową

Po plotkach, które krążyły od lat, limitowana beta Counter-Strike 2 w końcu spadła i minęły mniej niż dwie gry, zanim zdobył swojego pierwszego asa na zupełnie nowym silniku Source 2. Valve od lat utrzymuje fanów i entuzjastów FPS w napięciu, pełnych oczekiwania na to, co następca Counter-Strike Global Offensive może zaoferować rywalowi Valorant Riot Games.

Po licznych przeciekach i tajemnicach silnika Source 2 zakodowanego w CS:GO, Valve oficjalnie położyło kres plotkom i ogłosiło „ograniczone testy” wersji beta 22 marca 2023 r.

Z obietnicą „przebudowy każdego systemu, każdej zawartości i każdej części CS-a”, garstka twórców, w tym Michael „Shroud”, Erik „fl0m”, Alex „Machine” i Jordan „n0thing”, zostały odebrane. Przyznano specjalny dostęp, aby zweryfikować te nowe obietnice i przetestować silnik Source 2.


Nowa gra stary Tariq

Podczas transmisji na żywo 22 marca 2023 r., po oczekiwaniu na dostęp do ograniczonej bety CS 2, słynny amerykański twórca treści i były zawodowiec CS „Tarik” Celik zdołał zachwycić swoich widzów asem w swoim drugim podejściu do nowej strzelanki Valve.

Po dostosowaniu ustawień i rozegraniu kilku meczów typu deathmatch, były pistolet Evil Geniuses wskoczył do swojej pierwszej gry w Counter-Strike 2 bez oceny.

Pierwsza mapa jest wypełniona po brzegi najlepszymi z Ameryki Północnej, takimi jak n0thing i Shroud, a każdy stara się przyzwyczaić do nowego silnika.

(sygnatura czasowa: 2:08:00)

Jednak nie trwało długo, zanim Tariq zapoznał się z grą, pokazując ją na poniższej mapie. Trasa, o której mowa, rozpoczęła się od twórcy Strażników, który pchał platformę widokową, zanim wyciągnął dwóch graczy CT w pobliżu miejsca bomby atomowej.

Z dwoma obrażeniami głowy 27-latek nie mógł uwierzyć, jak działa nowy silnik Source 2. Po wyszukaniu trzech pozostałych graczy na mapie i zebraniu pięciu strzałów w głowę, obojętny Tariq powiedział:

„Mam swojego pierwszego asa w cs 2”.

Zanim Celik świętuje swoje osiągnięcie, Erik „fl0m” szybko przypomina mieszkańcowi Nowego Jorku, że nie ma znaczenia, kto pierwszy zdobędzie asa w grze, ważne jest, kto pierwszy wrzuci asa do internetu.

READ  Microsoft zmienił wymagania systemowe Windows 11 i wydał zaktualizowane narzędzie do sprawdzania kondycji komputera

To były naprawdę mądre słowa, ponieważ wielu twórców treści przesłało swoje asy online, a brytyjski zawodowiec CS Owen „Smoya” był kolejnym, któremu udało się wyeliminować wszystkich pięciu przeciwników podczas transmisji na żywo.


Czat na Twitchu reaguje na pierwszego asa CS 2 Tariqa

Czat Twitcha wchodzi w interakcję z asem (Obraz – Twitch)

Zrozumiałe, że fani Celika byli bardziej niż zachwyceni jego pierwszym Asem, z kilkoma spamującymi wiadomościami „EZ” i „Sheeeeesh”, a PogU Twitch BTTV kibicował i promował „Lil Bro”.

edytowany przez
Sejo Samuel Paul