Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Teoria wycieków w laboratorium Wuhan – Podcast | Wiadomości z Australii

Kiedy Covid-19 pojawił się w chińskim mieście Wuhan, większość początkowego dochodzenia koncentrowała się na rynku owoców morza, który sprzedaje również egzotyczne zwierzęta do spożycia przez ludzi. Ale w następnych miesiącach nie udowodniono żadnego ostatecznego związku, a historia pochodzenia pozostała nierozwiązana.

W międzyczasie krążyło wiele teorii spiskowych: sygnał telefoniczny 5G może być w jakiś sposób zaangażowany lub wirus jest tylko mistyfikacją. Istnieje teoria, że ​​Covid mógł zostać wypuszczony (przez pomyłkę lub w inny sposób) z laboratorium.

Początkowo naukowcy kpili z teorii wycieku z laboratorium, ale w ostatnich miesiącach podejrzenie dominowało w Instytucie Wirusologii Wuhan, który bada koronawirusy. jako opiekun ولي Piotra Beaumonta Mówi Anushka AstanaA Wątpliwości te są nadal traktowane przez uczonych ze sceptycyzmem. Ale teraz, z braku innego potwierdzonego pochodzenia, Joe Biden poprosił amerykańskie agencje wywiadowcze o rozważenie teorii wycieku z laboratorium i zbadanie. Więc jak poważnie powinniśmy to traktować?

Zdjęcie: Thomas Peter/Reuters

wspierać bramkarza

Gazeta Guardian jest redakcyjnie niezależna. Chcemy, aby nasza prasa była otwarta i dostępna dla wszystkich. Ale coraz bardziej potrzebujemy naszych czytelników, aby finansowali naszą pracę.

wspierać bramkarza

READ  Niemcy oficjalnie uznają masowe mordy w Namibii z czasów kolonialnych za ludobójstwo