Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Good Guys anulują zamówienia przedpremierowe PSVR 2 z powodu błędu na stronie

The Good Guys anulują zamówienia przedpremierowe PSVR 2 z powodu błędu na stronie

Wygląda na to, że sprzedawca elektroniki The Good Guys anuluje niektóre zamówienia w przedsprzedaży PSVR 2 po tym, jak błąd na jego stronie internetowej umożliwił klientom zakup nadchodzącej konsoli ze zniżką.

Klienci, którzy zamówili w przedsprzedaży, zaczęli otrzymywać e-maile w ciągu ostatniego dnia lub informować ich, że ich zamówienie w przedsprzedaży zostało anulowane. Kotaku Australia otrzymał wiadomość e-mail, która została wysłana do nas dziś rano przez kilku klientów, w której stwierdzono, że zniżka była wynikiem błędu i że „zgodnie z warunkami na naszej stronie internetowej nie będziemy kontynuować Twojego zamówienia. ” Klientom zaleca się oczekiwanie pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu pięciu dni roboczych.

Good Guys wymienia swoje warunki na jego stronie internetowej. W sekcji 7, „Anulowanie zamówień”, The Good Guys oświadcza, że ​​„zastrzega sobie prawo do anulowania wcześniej przyjętego zamówienia w dowolnym momencie przed dostawą iz dowolnego powodu”. Pod tym samym nagłówkiem stwierdza się, że anulowanie będzie miało zastosowanie, gdy „zamówiony towar miał błąd na stronie, na przykład w odniesieniu do opisu, ceny lub zdjęcia, który nie został wykryty przed przyjęciem zamówienia”.

Chociaż e-mail wysłany do klientów informuje, że błąd został poprawiony, najwyraźniej The Good Guys Sprawdź stronę przedsprzedaży PSVR 2 z całej ich strony internetowej. Wyszukiwanie urządzenia w witrynie The Good Guys powoduje wyświetlenie strony „No Item Found” pokazanej poniżej.

Zrzut ekranu: Kotaku Australia

W chwili pisania tego tekstu zamówienia PlayStation VR 2 w przedsprzedaży nie zostały zwrócone na stronę internetową The Good Guys.

Kotaku Australia skontaktował się z The Good Guys i ACCC w celu uzyskania komentarza. Zaktualizujemy ten artykuł o ich odpowiedzi. W tej chwili, jeśli zamówiłeś PSVR 2 w przedsprzedaży od The Good Guys i użyłeś kodu rabatowego, zalecamy sprawdzenie poczty e-mail.