Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tinder pomoże Ci znaleźć daty ślubu, bo wiadomo, że zabieranie nieznajomych na wesela to coś

Pozwolę sobie poprzedzić to stwierdzeniem, że nie nienawidzę Tindera. Używałem go wcześniej do czatowania z singlami w mojej okolicy, a nawet poszedłem na miłą randkę z kimś z aplikacji. Wiesz, normalne rzeczy w aplikacjach randkowych. Jednak wydaje się, że ludzie przychodzą do Tindera z zupełnie innym celem: znalezieniem daty ślubu. I nie mogę zrozumieć, dlaczego przez całe życie.

Tinder ogłoszony w czwartek Wprowadzała nową opcję o nazwie „Plus One”, która pozwala użytkownikom wskazać, czy szukają daty ślubu, czy też chcieliby umówić się z kimś innym. Plus One będzie częścią Tindera Oś „Eksploracji”, niedawno uruchomiona funkcja, która umożliwia użytkownikom uczestniczenie w różnych doświadczeniach społecznościowych i spełnianie potencjalnych dopasowań w oparciu o „każdy nastrój i aktywność”.

Według Tindera Plus One startuje w samą porę, by „rozpocząć kolejny ślubny boom”, powołując się na Odroczenia i odwołania z powodu epidemii.

„Po półtora roku przełożonych uroczystości i uroczystości nadszedł jeden z najbardziej pracowitych sezonów ślubnych w historii” – napisała firma w komunikacie prasowym. Dodała: „Wydaje się, że ten zbliżający się wzrost był już odczuwalny przez niepowiązanych zaproszonych osób, a wzmianki o„ plus jeden ”w botach Tinder wzrosły o 45% od początku roku”.

Zdjęcie: Tinder

Biorąc pod uwagę, że jestem w wieku, w którym wielu moich znajomych z college’u już bierze ślub, rozumiem, co opisuje Tinder. Widok twoich przyjaciół świętujących swoją miłość może sprawić, że będziesz chciał kogoś pokochać, przynajmniej przez chwilę. Ale jest duża różnica między pójściem na randkę z kimś, kogo właśnie poznałeś, a zabraniem go na ślub.

Przede wszystkim jest koszt. Chodzenie na wesela jest bardzo kosztowne dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie twoim najlepszym ja, czy jesteś gotów ponieść wydatki, które poniesie, aby przygotować się do tego ważnego dnia? Mój portfel wciąż boli po ślubie mojej najlepszej przyjaciółki w zeszłym miesiącu i poszedłem sam.

READ  LocoNav, firma produkująca oprogramowanie dla flot, zbiera 37 milionów dolarów na ekspansję na rynki rozwijające się

Tinder o tym wie, dlatego współpracuje z rynkiem internetowym odzież ślubna Zapewnienie 460 dolarów (620 dolarów) dotacji – co według WeddingWire to średnia kwota, jaką goście wydają na wesele – dla pierwszych 100 osób, które zarejestrują się w Plus One. To zdecydowanie pomaga, ale nadal czuję się źle z powodu wszystkich, którzy nie dostają stypendium, które byłoby Pełny Wielu ludzi.

Po drugie, czy nie byłoby krępujące, gdyby Tinder plus jeden poszedł na wydarzenie, na którym jedyną inną osobą, którą znają, jesteś ty? Czuję ogromną presję, aby zostać i cieszyć się randką przez całą noc, a nie móc cieszyć się przebywaniem z przyjaciółmi i mężem weselnym.

Mówiąc o nowożeńcach, czy zastanawiałeś się kiedyś, jak czuliby się, gdyby zabrali na swój ślub zupełnie nieznajomego? W końcu para będzie musiała zapłacić za wyżywienie i zakwaterowanie twojego Tindera plus jeden. Biorąc pod uwagę, że większość moich znajomych ma zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego i z tego powodu organizuje mniejsze wesela, zdecydowanie nie chciałbym pokazać się i powiedzieć: „Och, czy możesz zapłacić za kogoś, kogo w ogóle nie znasz, więc ja mogę powiedzieć, że mam randkę?

Skoro już o tym mowa, to dlaczego tak ważne jest posiadanie jednego plusa na wesele? Pomyślałam, że to ważne, ponieważ nie chciałam, żeby ludzie myśleli, że nie mogę się umówić na randkę, co jest jednym z tych głupich założeń, które nasze społeczeństwo wpaja młodym kobietom. Z biegiem czasu nauczyłem się, że życie jest zbyt krótkie, aby martwić się o to, co myślą o tobie inni ludzie. Plus, To nie twój ślub. Jesteś drobną postacią w tym wielkim dniu.

Ale co ja wiem? Nie jestem jedną z tych osób, które dodały „plus jeden” do swojego biograficznego opisu Tindera. Nie ma tu oczywiście żadnego osądu – to twoje życie. Po prostu wiedz, że przyniesienie daty na tak drogie wydarzenie, jak ślub, zwłaszcza ten, który właśnie poznałeś, jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia.

READ  New Pokemon Snap (na Nintendo Switch) - recenzja z 2021 roku