Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

To pierwsza na świecie przenośna konsola PS5 i robi ogromne wrażenie

To pierwsza na świecie przenośna konsola PS5 i robi ogromne wrażenie

Wraz z premierą PlayStation Portal w innych regionach i dotarciem do naszych brzegów 2 lutego, pomysł grania w gry na PlayStation 5 w podróży jest bardziej kuszący niż kiedykolwiek. Ale jeśli korzystanie z Gry zdalnej na dedykowanym urządzeniu mobilnym, po prostu na telefonie czy innym urządzeniu jest w porządku, najlepsze wrażenia będzie oczywiście zapewniać korzystanie z rzeczywistego sprzętu PS5 w podróży.

Wpisz YouTuberów Korzyści dla majsterkowiczów, która poszła dalej i stworzyła to samo – PlayStation 5: Tablet Edition. Tak, tej absolutnej legendzie udało się zdemontować standardowy kontroler PS5 i skompresować go do (nieco) bardziej przenośnej obudowy z własnym, niestandardowym wyświetlaczem OLED. Rezultat nie jest dokładnie taki, jaki można by nazwać przyjaznym dla kieszeni, ale mimo to robi wrażenie, zaskakująco ładny i niezbyt szokująco głośny. Z pewnością sprawdza się niesamowicie dobrze jako system, który możesz zabrać do domu znajomego lub na wakacje, aby pochwalić się swoimi grami.

DIY Perks uważa, że ​​Sony prawdopodobnie mogłoby stworzyć cieńszą, lepszą wersję tego samego przedmiotu, gdyby w jakiś sposób uznało to za opłacalny produkt. Poniżej możesz obejrzeć pełny 18-minutowy film przedstawiający proces i powstałe urządzenie w akcji:

Dla tych z nas, którzy nie mają technicznych możliwości zbudowania prawdziwie przenośnego PS5, PlayStation Portal zostanie uruchomiony w Australii 2 lutego 2024 r. Już wkrótce przeprowadzimy pełną recenzję urządzenia, a będzie ono kosztować 329,95 USD lokalnie, a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne u poniższych sprzedawców detalicznych:

Portal zamówień w przedsprzedaży na PLAYSTATION w Australii

READ  Nowy 14-calowy i 16-calowy MacBook Pro może rozczarowująco pojawić się pod koniec 2021 r.