Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tokyo Tales wygląda tak fajnie

Tokyo Tales wygląda tak fajnie

BitSummit, wiodąca japońska impreza gier niezależnych, odbyła się w weekend w Kioto, a wśród pokazanych gier była jedna nazwana Opowieści z Tokio który ma naprawdę Zwrócił moją uwagę.

Opracowana przez firmę Drecom, która zwykle działa w branży gier mobilnych, jest to przygodowa gra typu flip-flop, której akcja toczy się w Tokio, gdzie tajemnicze „miasto nadal opowiada swoją historię, nawet po jego zniknięciu”.

Wygląda na to zwiastun gry Miływ artystycznym stylu, który buduje swój świat 3D, a następnie nadaje wszystkim efekt pikselowej sztuki, a następnie tłumi to wszystko niesamowitymi efektami świetlnymi:

Wygląda niesamowicie, prawda? Teraz możesz się również zastanawiać, jak gra się w tę grę, ponieważ ten zwiastun składał się prawie w całości z sekwencji filmowych. IGN Japonia Byłem na BitSummit i po praktycznym pokazie z Tokyo Stories powiedzmy, że jest zbudowany jak tradycyjna gra na PS1, z nieruchomą perspektywą kamery, w której wędruje twoja postać 3D, a większość czasu spędzasz wędrując po ulicach miasta (ty ogranicza się do szybkości chodzenia) odkrywania otaczającego Cię świata i poznawania go.

To może być długie ujęcie starszych głów, ale jeśli Każdy pamięta ekskluzywny PS3 2013 deszczMożesz zobaczyć tutaj pewne podobieństwa i nie bez powodu. przywództwo rozwojowe na Opowieści z Tokio To Yuki Ikeda, który był także reżyserem w deszczA ponieważ pracuje nad różnymi projektami w Drecom, jest to jego pierwsza zupełnie nowa gra od dekady.

Tokyo Stories jest obecnie dostępne na PC i konsole, a data premiery została ustalona na 2023 rok. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, Jej oficjalne konto na Instagramie ma kilka mniejszych klipóww tym taki, który pokazuje, jak osiągnąć wyjątkowy wygląd gry: