Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Top 5 nowych funkcji dla budowniczych w aktualizacji Minecraft 1.20.2

Top 5 nowych funkcji dla budowniczych w aktualizacji Minecraft 1.20.2

Minecraft 1.20, aktualizacja Trails & Tales, to kolejny cud piaskownicy, który rozbudzi Twoją wyobraźnię. Zapewnia więcej funkcji do wyrażania i działania graczy oraz sprawia, że ​​Minecraft jest bardziej magiczny i różnorodny. Oznacza to, że kreatywni budowniczowie i gracze będą zachwyceni nowymi funkcjami, które wzbogacają i urozmaicają ich światy. Oto pięć czarujących funkcji dla twórców w Minecraft 1.20.

Zastrzeżenie: Ten artykuł jest osobisty i odzwierciedla wyłącznie opinie autora.


Najlepsze funkcje aktualizacji 1.20 dla twórców Minecrafta obejmują kolekcję Bamboo Building, Cherry Blocks i wiele innych

Minecraft 1.20 wprowadza nowe sposoby wyrażania siebie i reprezentowania swojego świata w grze Minecraft. Możesz jeździć na wielbłądach z innym graczem po piaszczystym terenie, umieszczać banery wiszące na dowolnej ścianie bloku, aby wyświetlać wiadomości, przechowywać zaczarowane książki i pióra w wykopanych półkach na książki oraz tworzyć nowe bambusowe bloki i przedmioty za pomocą zestawu bambusowego drewna. Te funkcje mają sprawić, że Minecraft będzie bardziej kreatywny i zróżnicowany. W Minecraft 1.20 możesz tworzyć własne przygody i historie w różnych ustawieniach i trybach.


5) Zestaw do budowania z bambusa

Bambusowe bloki konstrukcyjne w nowej aktualizacji Minecrafta (zdjęcie za pośrednictwem Mojang)

Bambus to nowy rodzaj drewna, którego można używać w wielu elementach konstrukcyjnych w grze Minecraft 1.20. Z bambusa można zrobić panele, schody, ogrodzenia, bramy, drzwi, klapy, guziki, panele push-up i znaki. Posiada również dwa ekskluzywne bloki: bambusową mozaikę i bambusową tratwę.

Mozaika bambusowa to kostka dekoracyjna, która posiada unikalny wzór przypominający matę bambusową. Może być stosowany do podłóg lub ścian. Bambusowa tratwa to funkcjonalny klocek, którym można podróżować po wodzie. Jest szybszy niż łódź i może przewozić dwóch pasażerów.

Bambusowe klocki konstrukcyjne mają jasnozielony kolor, który może stanowić uzupełnienie innych rodzajów drewna lub kontrastować z ciemniejszymi klockami. Można ich również używać do tworzenia architektury inspirowanej Azją lub środowisk o tematyce tropikalnej.

READ  DuckDuckGo zablokuje więcej skryptów śledzących firmy Microsoft

4) Grawerowana półka na książki

Regał grawerowany to nowy rodzaj regału, w którym można przechowywać książki i pióra. W przeciwieństwie do zwykłej półki na książki, która upuszcza książki po rozbiciu, grawerowana półka na książki zachowuje swoją zawartość w stanie nienaruszonym. To sprawia, że ​​jest to świetny sposób na przechowywanie i eksponowanie dzieł pisanych lub przedmiotów kolekcjonerskich.

Ten przedmiot ma również inny wygląd niż zwykły. Ma wyrzeźbiony wzór z przodu iz tyłu, który wygląda jak otwarta książka. Posiada również miejsce na górze, w którym można umieścić książkę lub pióro w celu łatwego dostępu.

Może służyć do tworzenia bibliotek, gabinetów czy sekretnych przejść. Można go również użyć do dodania szczegółów i urozmaicenia ścian półek na książki.


3) Wiszące banery

Banery wiszące to nowy rodzaj banerów, które można umieścić pod lub z boku bloków. Mogą być wykonane z dowolnego gatunku drewna i pełnią te same funkcje, co zwykłe szyldy. Można na nim napisać tekst i pomalować na różne kolory.

Są one przydatne do dodawania ocen, wskazówek lub wiadomości do wydań. Można z nich również tworzyć banery, flagi czy dekoracje. Można je zawiesić na sufitach, ścianach, płotach czy słupkach.

Wiszące banery mogą dodać głębi i wymiaru strukturom. Mogą również sprawić, że znaki będą bardziej widoczne i czytelne pod różnymi kątami.


2) Grudki wiśni

Klocki wiśniowe to nowy rodzaj drewna pozyskiwany z drzew kwitnącej wiśni. Można je znaleźć w sadach wiśniowych, rzadkim i pięknym biomie z różowymi liśćmi i spadającymi cząstkami płatków. Drzewa kwitnącej wiśni mają charakterystycznie zakrzywione gałęzie i duże płaskie korony, które wyglądają jak puszyste różowe chmury.

Wiśniowe bloki można przekształcić w łupki, panele, schody, ogrodzenia, bramy, drzwi, klapy, guziki, panele push-up, znaki i zawieszki. Posiadają również ekskluzywny blok: mozaikę z drewna wiśniowego, która jest kostką dekoracyjną o przekroju kłody wiśni z każdej strony.

READ  Nintendo organizuje kolejny program dla The Independent World, a tutaj mieszkańcy Australii mogą oglądać

Mają jasnoróżowy kolor, który może dodać brązom uroku i elegancji. Można ich również używać do tworzenia architektur inspirowanych Japonią lub środowisk o tematyce wiosennej.


1) Charakterystyka archeologii

Archaeology zawiera nową mechanikę rozgrywki, która pozwala graczom eksplorować ich świat i odkrywać jego historię. Gracze mogą znaleźć podejrzane bloki piasku i żwiru, które ukrywają starożytne artefakty i relikty. Gracze mogą użyć pędzla, aby ostrożnie je wykopać, nie uszkadzając ich.

Jest to nie tylko zabawne, ale także satysfakcjonujące. Gracze mogą zbierać różne rodzaje artefaktów i elementów, które mają unikalne właściwości i zastosowania. Na przykład można znaleźć elementy ceramiczne, które można wykorzystać do stworzenia niestandardowych doniczek o różnych wzorach i kolorach.

Ten element może dodać budynkowi ekscytacji i tajemniczości. Gracze mogą tworzyć własne muzea, galerie lub skarbce, aby eksponować swoje odkrycia. Gracze mogą również używać ich do opowiadania historii lub układania puzzli dla swoich gości.


Minecraft 1.20, aktualizacja Trails & Tales, to świetna aktualizacja dla kreatywnych konstruktorów i graczy. Wnosi więcej funkcji do ekspresji gracza, reprezentacji i wszechstronności. To także czyni go bardziej uroczym i wszechstronnym. Dzięki zestawowi do budowania z bambusa, klockom wiśni, wiszącym sztandarom, grawerowanej półce na książki i elementom archeologicznym możesz tworzyć niesamowite projekty i historie w swoich światach Minecraft. Aktualizacja pojawi się w czerwcu 2023 r., więc przygotuj się na odkrywanie i korzystanie z nowych funkcji.

edytowany przez
Anirudha Padmanabhana