Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tour Edge przedstawia zaawansowaną technologicznie serię Hot Launch 524

Tour Edge przedstawia zaawansowaną technologicznie serię Hot Launch 524

Seria Hot Launch 524 oferuje obszerną kolekcję projektów ulepszających grę, zaprojektowanych tak, aby pasowały do ​​każdego typu gracza, wzmacniając zaangażowanie Tour Edge w poszerzanie niestandardowego dopasowania dla wszystkich golfistów.

Seria 524 obejmuje dwie różne serie: E524 i C524, obejmujące kategorie Game Improvement Club i Ultra Game Improvement.

Zarówno serie Extreme (E), jak i Competition (C) zostały zaprojektowane w celu zapewnienia różnych charakterystyk gry, skierowanych do konkretnego gracza poszukującego cech poprawiających grę.

  • Seria E to kije Extreme Spec Super-Game-Improvement, które charakteryzują się wyjątkowo nisko położonym środkiem ciężkości (CG), wyjątkowo płytkimi ściankami i wyważoną konstrukcją zaprojektowaną tak, aby z łatwością wystrzelić piłkę w powietrze.
  • Seria C charakteryzuje się najwyższej jakości konstrukcjami, które optymalizują specyfikacje zawodów, zapewniając wyższy moment bezwładności (MOI) w przypadku kijów o klasycznym kształcie, które wchodzą na swoje miejsce, zapewniając jednocześnie możliwość wystrzeliwania piłki z większym wybaczeniem i mocą.

Zainspirowany wielokrotnie nagradzanymi, egzotycznymi projektami, Tour Edge włączył do serii 524 kluczowe innowacje, takie jak technologie Ridgeback, Diamond Face VFT, RyzerSole i VIBRCOR.

Technologia Ridgebacka Zawiera dodatkową szynę Ridgeback na czubku główki kija. Szyna Ridgeback nie tylko zwiększa integralność strukturalną kija, ale także odgrywa kluczową rolę w generowaniu dodatkowej mocy na całej powierzchni, rozciągającej się do zewnętrznych krawędzi. Oprócz korzyści strukturalnych, aktywacja Ridgebacka służy dwóm celom, służąc jako wyraźna pomoc w ustawianiu, zapewniając wyjątkową i korzystną konfigurację w pozycji adresowej.

Jedyna technika Houdiniego – Podeszwa Houdini obejmuje obszar masy skoncentrowany na tylnej krawędzi podeszwy główki kija, a także zakrzywioną krawędź natarcia poniżej powierzchni czołowej. Ta wyjątkowa i opatentowana konstrukcja zapewnia więcej miejsca na umieszczenie dodatkowej masy, umożliwiając inżynierom Tour Edge precyzyjne umieszczenie ciężaru w głowie, co pozwala uzyskać wyjątkowo nisko i głęboko położony środek ciężkości, poprawiając warunki startu i radykalnie poprawiając stabilność.

READ  Twitter testuje interaktywne filmy w stylu TikTok

Tarcza diamentowa VFT Technologia stanowi przełomowy postęp. Zawiera 37 misternie zaprojektowanych cienkich i grubych kształtów rombów, często przypominających „mini trampolinę” umieszczoną za twarzą. Ta innowacyjna konfiguracja powoduje nagrzewanie się powierzchni, co skutkuje większą prędkością piłki i doskonałą wydajnością, nawet przy uderzeniach niecentrycznych. Dodatkowo Diamond Face VFT przyczynia się do zmniejszenia rotacji, poprawiając ogólną grywalność i kontrolę.

RyzerSole Konstrukcja szyny jest zintegrowana z całą metalową częścią C524 i przebiega płynnie od krawędzi natarcia do krawędzi spływu. Ta nowa konstrukcja z pojedynczą belką została zaprojektowana tak, aby stworzyć wyjątkowo nisko położony środek ciężkości (CG), ułatwiając wysokie uderzenia przy precyzyjnie dobranych prędkościach rotacji i maksymalnej prędkości piłki przy uderzeniu.

Technologia Fibercore Nie tylko dodaje czucia najwyższej jakości główce kija przy uderzeniu, tłumiąc dźwięk i uderzenia, ale także ustala ciężar obwodowy wokół całej główki kija. Ta precyzyjna konstrukcja przyczynia się do maksymalnego wybaczania, zwiększonej mocy i większej prędkości piłki od twarzy, zapewniając niezrównane wrażenia z gry w golfa.

Seria 524 to 8y Powtórzenie bestsellerowej linii Hot Launch. Każda iteracja podniosła poprzeczkę doskonałości dla klubów golfowych ze średniej półki cenowej w branży golfowej.

Policja szybkiego reagowania: 249,99 USD (kierowcy E i C), 169,99 USD (kierowcy E i C), 149,99 USD (hybryda E i C). 79,99 USD (każdy żelazny klin C524 i klin C524), 99,99 USD (każdy żelazny klin E524 i klin E524).

po więcej informacji odwiedź www.drummondgolf.com.au

© Golf Australia. Wszelkie prawa zastrzeżone.