Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Transformacja morfologiczna nagich galaktyk pod ciśnieniem barana: ścieżka od późnych do wczesnych typów galaktyk  Miesięczne powiadomienia Królewskiego Towarzystwa Astronomicznego

Transformacja morfologiczna nagich galaktyk pod ciśnieniem barana: ścieżka od późnych do wczesnych typów galaktyk Miesięczne powiadomienia Królewskiego Towarzystwa Astronomicznego

Uzyskaj pomoc dotyczącą dostępu

Dostęp instytucjonalny

Dostęp do treści w Oxford Academic jest często zapewniany poprzez subskrypcje i zakupy instytucjonalne. Jeśli jesteś członkiem organizacji posiadającym aktywne konto, dostęp do treści możesz uzyskać na jeden z następujących sposobów:

Dostęp oparty na IP

Zwykle dostęp do puli adresów IP jest zapewniany przez sieć korporacyjną. Uwierzytelnienie to następuje automatycznie i nie ma możliwości wylogowania się z uwierzytelnionego konta IP.

Zaloguj się poprzez swoją organizację

Wybierz tę opcję, aby uzyskać zdalny dostęp, gdy jesteś poza organizacją. Technologia Shibboleth/Open Athens jest wykorzystywana do zapewnienia pojedynczego logowania pomiędzy witryną internetową Twojej instytucji a Oxford Academic.

  1. Kliknij Zaloguj się w swojej organizacji.
  2. Wybierz swoją organizację z wyświetlonej listy, która przeniesie Cię na stronę internetową Twojej organizacji, gdzie możesz się zalogować.
  3. Będąc na stronie organizacji, użyj danych uwierzytelniających dostarczonych przez organizację. Nie używaj swojego osobistego konta Oxford Academic.
  4. Po pomyślnym zalogowaniu nastąpi powrót do Oxford Academic.

Jeśli Twojej instytucji nie ma na liście lub nie możesz zalogować się na jej stronie internetowej, skontaktuj się ze swoim bibliotekarzem lub administratorem.

Zaloguj się za pomocą karty bibliotecznej

Aby się zalogować, wpisz numer swojej karty bibliotecznej. Jeśli nie możesz się zalogować, skontaktuj się ze swoim bibliotekarzem.

Członkowie społeczności

Dostęp członków społeczności do czasopisma realizowany jest w jeden z następujących sposobów:

Zaloguj się poprzez stronę internetową stowarzyszenia

Wiele stowarzyszeń zapewnia jednokrotne logowanie pomiędzy witryną stowarzyszenia a Oxford Academic. Jeśli w panelu logowania w dzienniku zobaczysz opcję „Zaloguj się przez witrynę społecznościową”:

  1. Kliknij, aby zalogować się poprzez witrynę społecznościową.
  2. Będąc na stronie internetowej stowarzyszenia, skorzystaj z danych uwierzytelniających dostarczonych przez to stowarzyszenie. Nie używaj swojego osobistego konta Oxford Academic.
  3. Po pomyślnym zalogowaniu nastąpi powrót do Oxford Academic.

Jeśli nie masz konta stowarzyszenia lub zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła, skontaktuj się ze swoim stowarzyszeniem.

Zaloguj się przy użyciu konta osobistego

Niektóre stowarzyszenia korzystają z kont osobistych Oxford Academic, aby zapewnić dostęp swoim członkom. patrz poniżej.

konto osobiste

Konta osobistego można używać do otrzymywania powiadomień e-mail, zapisywania wyszukiwań, kupowania treści i aktywowania subskrypcji.

Niektóre stowarzyszenia korzystają z kont osobistych Oxford Academic, aby zapewnić dostęp swoim członkom.

Wyświetl swoje zalogowane konta

Kliknij ikonę konta w prawym górnym rogu, aby:

  • Wyświetl swoje konto osobiste, na którym jesteś zalogowany, i uzyskaj dostęp do funkcji zarządzania kontem.
  • Wyświetl konta instytucjonalne zapewniające dostęp.

Zalogowano się, ale nie można uzyskać dostępu do treści

Oxford Academic oferuje szeroką gamę produktów. Subskrypcja dla przedsiębiorstw może nie obejmować treści, do których próbujesz uzyskać dostęp. Jeśli uważasz, że powinieneś mieć dostęp do tych treści, skontaktuj się ze swoim bibliotekarzem.

Zarządzanie kontem firmowym

Dla bibliotekarzy i administratorów Twoje konto osobiste zapewnia również dostęp do zarządzania kontami instytucjonalnymi. Tutaj znajdziesz opcje przeglądania i aktywowania subskrypcji, zarządzania ustawieniami instytucji i opcjami dostępu, statystykami dostępu i nie tylko.

READ  Badanie UM bada postawy seniorów wobec badań przesiewowych w kierunku nowotworu