Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tryb Microsoft Teams Together pozwala tylko dwóm osobom rozpocząć spotkanie

W połowie ubiegłorocznych wyłączeń pandemicznych Microsoft Uruchomiona Stwórz aplikację do przesyłania wiadomości w miejscu pracy Teams, aby pomóc uczestnikom poczuć się bardziej połączonymi. Aby skorzystać z tego trybu, spotkanie musi mieć co najmniej pięciu uczestników, ale wydaje się, że gigant technologiczny chce udostępnić go nawet w przypadku połączeń z mniejszą liczbą uczestników. Jak wspomniałem po raz pierwszy wcześniej krawędźTeraz użytkownicy mogą używać tej funkcji do rozmów wideo z nie więcej niż dwoma uczestnikami, o ile korzystają z wersji Developer Preview aplikacji Teams.

Putting Together wykorzystuje partycjonowanie oparte na sztucznej inteligencji, aby umieścić wszystkich uczestników spotkania w jednej wirtualnej przestrzeni. Jego celem jest sprawienie, by ludzie czuli się tak, jakby wszyscy siedzieli w tym samym pokoju i aby pomóc im dostrzec niewerbalne sygnały innych uczestników. National Basketball Association pokazała fanom, co może zrobić ta funkcja, używając jej do odtworzenia atmosfery zatłoczonej areny, w której nikt nie jest fizycznie obecny.

W grudniu, kilka miesięcy po omówieniu sytuacji, było Udaj się na Skype Dzięki temu znajomi i rodzina mogą go używać również do rozmów wideo. Do tego czasu miał jednak co najmniej pięciu uczestników, co prawdopodobnie ograniczało jego użycie. Udostępnienie go mniejszej liczbie uczestników może zachęcić ludzi do częstszego korzystania z niego. Użytkownicy mogą przełączyć się do Developer Preview, klikając wielokropek obok ich zdjęcia profilowego Teams i przechodząc do sekcji Informacje. Jednak niektóre organizacje mogą wyłączyć tę opcję, czyniąc ją niedostępną dla swoich pracowników.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.