Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twórca „Halo Infinite” przedstawia plany zmiany sklepu w grze

Zmiany nadchodzą do Zeta Halo, jako dewelopera 343 branże Planuje naprawić sposób działania sklepu w grze nieskończona aura.

Wiadomość pojawiła się za pośrednictwem kanału Twittera szefa projektowania 343 Industries Jerry’ego Hooka, który przedstawił pierwszą falę zmian w krótkiej serii. Hawk powiedział, że studio „uważnie monitoruje dyskusje wokół sklepu, pakietów i cen od czasu premiery” i że gracze mogą spodziewać się, że zobaczą ich wpływ już w przyszłym tygodniu.

Zmiany wydają się skupiać głównie na tym, jak wydawcy pakują i wyceniają przedmioty w grze, takie jak kosmetyki. Od wtorku (18 stycznia) gracze mogą spodziewać się, że „wrażenia z zakupów zmieniają się z tygodnia na tydzień”. Hook mówi, że 343 „koncentruje się na obniżaniu cen na całym świecie, zapewnianiu silniejszych wartości w naszych paczkach, zaczynaniu wyrzucać pojedynczych przedmiotów z paczek i nie tylko”.

Chociaż Hook nie ogłosił cen na nadchodzące pakiety, potwierdził, że będą one „minimum”.

nieskończona aura Gracze powinni również spodziewać się więcej poprawek w działaniu Sklepu, takich jak 343 i lepsze wrażenia. Hawk mówi, że deweloper „będzie próbował nowych rzeczy przez resztę sezonu, abyśmy mogli kontynuować naukę i ulepszać w przyszłości”.

Chociaż reakcja była ogólnie pozytywna, wielu graczy wyraziło również potrzebę zdobycia kredytów sklepowych poprzez grę. nieskończona aura, co pozwala im zdobywać modyfikacje w trakcie rozgrywki. W odpowiedzi Hak powiedział:Myślę, że musimy zrobić jedno i drugie”.

Wcześniej deweloper tworzył kosmetyki, które można było kupić Darmowe odblokowanie podczas wydarzenia przełomowego: Tenrai.

READ  Asystent Google może zaśpiewać burzliwą piosenkę o pyłku, jeśli o to poprosisz

w innych wiadomościach, Legendy Apex Prawdopodobnie Zaraz dostaniesz oryginał na PS5 Po zauważeniu łatki 80 GB, podczas gdy światło śmierci 2 Deweloper Techland Zapowiedziano kolejną grę zombie Będzie cieszyć się pięcioletnim wsparciem po wydaniu.