Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ucz się nowych języków dzięki dożywotniej subskrypcji Babbel o wartości 160 USD

Jest wiele sposobów na naukę nowego języka, a jeśli zajęcia nie są dla Ciebie, ale masz problemy ze znalezieniem własnych zasobów i nauczeniem się siebie, istnieje dobra alternatywa. Aplikacje do nauki języków, takie jak Babbel, mogą pomóc w bardziej ukierunkowanym podejściu, a dzięki 14 językom do wyboru jest wiele do nauczenia się. Ta dożywotnia subskrypcja pozwala uczyć się we własnym tempie – nie musisz czuć presji pobierania określonej kwoty co 30 dni, aby uniknąć marnowania miesięcznych opłat.

Podczas gdy zwykła dożywotnia subskrypcja Babbel kosztuje 599 USD, StackSocial oferuje zniżkę do 160 USD. Pamiętaj tylko, że pełną zniżkę możesz uzyskać tylko za pomocą kodu Ciesz się 20Dlatego pamiętaj, aby zapisać go po wylogowaniu.

Kompleksowe oprogramowanie językowe Babbel obejmuje język hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, indonezyjski, portugalski i inne. Lekcje są krótkie i proste, co pozwala ćwiczyć w 10-15-minutowych fragmentach, które można dopasować do dowolnego harmonogramu. Tematy z prawdziwego życia obejmują podróże, rodzinę, biznes, jedzenie i nie tylko. Dostępnych jest także wiele poziomów umiejętności, od początkującego do zaawansowanego, dzięki czemu program może rozwijać się wraz z Twoimi postępami.

babbel.jpgbabbel.jpg

Babilon

Technologia rozpoznawania mowy zapewni Ci natychmiastową informację zwrotną na temat Twojej wymowy, dzięki czemu nie tylko nauczysz się czytać i pisać, ale także nauczysz się słuchać i mówić. Otrzymasz także spersonalizowane sesje powtórkowe, aby utrwalić zdobytą wiedzę. Oprogramowanie działa na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Chociaż przez większość czasu wymagany jest dostęp do Internetu, dostępny jest również tryb offline, w którym można uzyskać dostęp do kursów, lekcji i recenzji bez Wi-Fi, pod warunkiem, że zostaną one wcześniej pobrane. Babbel synchronizuje także Twoje postępy na wszystkich Twoich urządzeniach, dzięki czemu możesz podróżować gdziekolwiek, gdzie Ci najwygodniej.

Opanowanie nowego języka to świetny sposób na ciągłą naukę, a zdobyte umiejętności mogą otworzyć wiele drzwi do wypoczynku, pracy i nie tylko. Pamiętaj, że chociaż możesz uzyskać dostęp do tego oprogramowania na dowolnej liczbie urządzeń, ta oferta subskrypcji jest dostępna tylko dla nowych użytkowników.

Babbel to świetna wartość w porównaniu z innymi kursami online, szczególnie przy obecnej zniżce. Niezależnie od tego, czy uczysz się przez całe życie, czy po prostu chcesz nauczyć się podstaw podczas swoich przygód dookoła świata, jest to solidna oferta.

Czytaj więcej: 11 pozycji, które możesz dodać do swojej listy podróży, aby podróż przebiegła bezproblemowo

Więcej ofert handlowych od CNET

READ  Mysz koncepcyjna XPG ma dysk SSD, dzięki czemu możesz przechowywać w niej swoje gry