Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uczeń dwunastej klasy w Inner West w Sydney błaga Bagpipera, aby zrobił sobie przerwę podczas blokady

Uczeń 12 klasy z „Walki” błaga tajemniczego Bagpipera, aby przestał bawić się na zewnątrz podczas blokady, aby mógł się skupić – po tym, jak urządzenie torturuje go przez osiem dni z rzędu

  • Dwunastoklasistka przyczepiła notatkę do ogrodzenia w parku Petersham
  • Poprosiłam miejscowe dudy, żeby zrobiły sobie przerwę, żeby mogły skupić się na nauce
  • Notatka mówi, że uczeń słucha maszyny przez osiem dni
  • Uczniowie z obszaru Greater Sydney są zobowiązani do ukończenia nauki w domu w zamkniętym otoczeniu

Uczeń klasy dwunastej „walczy”, błagając swoją dudę, aby przestał grać na dętych drewnianych podczas blokady, ponieważ nie może się skupić na nauce.

Lily Plummer przykleiła odręczną notatkę na ogrodzeniu w Petersham Park na zachodnim krańcu Sydney, gdzie powiedziała, że ​​doceni, jak muzyk robi sobie przerwę „od czasu do czasu”.

Rozumiem, że zamknięcie jest trudne i wszyscy potrzebujemy kreatywnego ujścia. Jednak minęło osiem dni i nie jestem pewien, o ile więcej dud mogę zrobić.

„Zmagający się” dwunastoklasista błagał miejscowych dud, aby zrobił sobie przerwę „od czasu do czasu”, aby mogli skupić się na nauce

Student dołączył notatkę z ilustracją czerwonej dudy, aby upewnić się, że nie ma wątpliwości, do kogo się zwracają.

Po dowiedzeniu się, że jej list został opublikowany w Internecie, Plummer zabrała się do Twittera, aby wyjaśnić, dlaczego napisała list.

Właściwie to ja napisałem tę notatkę (pobrałem Twittera, aby to zobaczyć) i nie przeszkadzają mi dudy! Gracz jest zdecydowanie początkującym i rozumiem, że musi ciężko ćwiczyć w środku dnia, podczas gdy ja uczę się w HSC! Nie lubię jednak dud.

Inner West Council stwierdza w swoich przepisach dotyczących hałasu, że instrumenty muzyczne są zabronione tylko przed godziną 8 rano i po północy w piątek, sobotę lub dzień bezpośrednio przed świętem państwowym oraz przed godziną 8 rano i po godzinie 22:00 w każdy inny dzień.

READ  The Division toczy się za darmo z nowym tytułem niezależnym, Heartland

Badania pokazują, że dudy mogą osiągnąć poziom 111 dB na zewnątrz, podczas gdy w pomieszczeniach może być tak głośny jak piła, osiągając poziom 116 dB.

Przesłanie ucznia klasy 12 pojawia się, gdy uczniowie z aglomeracji Sydney są zmuszeni kontynuować naukę z domu podczas blokady.

NSW Health ogłosiło w zeszłym tygodniu, że do 40 000 dawek Pfizera z wiejskich i regionalnych dostaw szczepionek przeciw Covid-19 zostanie przydzielonych, aby pomóc uczniom roku 12 w Sydney wrócić do szkoły na naukę twarzą w twarz 16 sierpnia.

Odręczna notatka od tajemniczego ucznia 12 roku została opublikowana w Petersham Park w Sydney na Inner West

Odręczna notatka od tajemniczego ucznia 12 roku została opublikowana w Petersham Park w Sydney na Inner West