Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniono skórkę Slone Snow Stealth „Fortnite” ze stycznia 2022 r.

Epic Games ujawniło nadchodzący pakiet Fortnite Crew Pack na styczeń 2022 r. Dobre rzeczy wyciekły na początku tego miesiąca, ale teraz są oficjalne.

Nowy pakiet, który zawiera zawartość dostępną wyłącznie dla subskrybentów i 1000 V-dolców, pojawi się w piątek 31 grudnia o godzinie 19:00 ET / 16:00 PT, kiedy to grudniowy pakiet ekipy przestanie być dostępny.

Uczestnicy będą mieli czas do 6 stycznia do godz. 9:00 ET / 6:00 PT na zalogowanie się i otrzymanie ekskluzywnego skrzydła Golden Look Board Glider. Wtedy kończy się Winterfest (więc pamiętaj, aby odblokować wszystkie prezenty i zapoznać się z naszym aktualnym przewodnikiem, aby zobaczyć, co znajduje się w każdym pudełku prezentowym).

Styczniowy pakiet załogi Zawiera skórę Snow Stealth Slone i wzór zimowego zachodu słońca; Plecak Snow Stealth Snow Stealth Frost Pickaxe Hard Backpack. oraz Śnieżna Maska, która pasuje do stroju Sone.

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Pakiet Crew zawiera również przepustkę bojową na sezon (lub 950 V-dolców, jeśli już je kupiłeś), co oznacza, że ​​​​11,99 USD miesięcznie jest bardziej akceptowalne. Obecnie jestem subskrybentem, ale nie jestem pewien, czy będę kontynuować subskrypcję.

Fajnie jest mieć przepustkę bojową i V-dolce, ale ekskluzywne skórki ostatnio mocno rozczarowały, a styczeń nie jest wyjątkiem. To w zasadzie tylko nowy styl skóry, który już mamy. Czy będę kontynuować moje członkostwo? zobaczymy.

Czy jesteś członkiem załogi? Czy to jest dla ciebie tego warte? Co chciałbyś zmienić w programie? daj mi znać dalej Świergot lub Portal społecznościowy Facebook.


możesz iśc za mną Świergot i Portal społecznościowy Facebook i Wesprzyj moją pracę na Patreon. Jeśli chcesz, możesz też Subskrybuj mój demoniczny Biuletyn na temat Substack i Subskrybuj mój kanał na youtube.

READ  Zmiana klimatu oznacza mniejsze truskawki i wyższe koszty dla rolników