Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uruchomienie Pandascore w Polsce przy współpracy z STS

Uruchomienie Pandascore w Polsce przy współpracy z STS

Wiodący dostawca produktów z zakresu zakładów sportowych, Pandascoreogłosił podpisanie nowego partnerstwa transmisji danych z popularnym polskim operatorem, STS. Ogłoszona we wtorek nowa współpraca zapewnia dostęp do operatora PandaScore Kolekcja produktów z zakresu zakładów sportowych. Dodatkowo dzięki współpracy STS uzyska dostęp do portfolio sprzętu sportowego firmy.

Nowe partnerstwo reprezentuje Wprowadzenie Pandascore w Polsce Dzieje się tak w czasie, gdy w kraju rośnie zainteresowanie sportem i zakładami sportowymi. W Polsce są pasjonaci sportu i jest STS Zidentyfikowany potencjał rynkowy Dlatego połączył siły z wiodącym dostawcą kursów i statystyk. Obecnie firma udostępnia dane o kursach dla setek rynków przed turniejami w ramach tysięcy wydarzeń dla CS:GO, Dota 2, League of Legends i innych popularnych gier.

Zespół ekspertów zajmujący się handlem sportami popiera kursy oferowane przez PandaScore. Dzięki temu STS może oferować najbardziej konkurencyjne kursy sportowe na rynku, co pozwala mu wyróżnić się na tle konkurencji. Dodatkowo PandaScore oferuje przewagę konkurencyjną i innowacyjne produkty. Mikrozakłady i kreator zakładów. Z całodobowego wsparcia biznesowego korzystają także partnerzy operatorscy firmy.

Współpraca z STS następuje po tym, jak na początku lata Pandascore zgodził się wykorzystać branżę sportową. W tym momencie dostawca kursów sportowych i technologii zgodził się Tabela mocy z kursami sportowymi i danymiprowadzi swoją działalność w Australii.

STS planuje zostać liderem w branży zakładów e-sportowych

Piotr Cherlock, dyrektor działu zakładów sportowych w STS, jest zachwycony możliwością zawarcia przez firmę nowej umowy z PandaScore. Rozmawialiśmy o Popularność sportu i zakładów sportowychFirma przyznaje, że pragnie zostać liderem branży w Polsce.

Chcemy być numerem jeden w zakładach sportowych w Polsce i móc oferować naszemu rynkowi jak najszersze relacje sportowe. PandaScore oferuje nam to i jeszcze więcej, dlatego jest to dla nas ważne partnerstwo.

Piotr Cerlak, dyrektor działu zakładów sportowych w STS

Według Cherlocka, aby zostać liderem zakładów sportowych, firma potrzebuje niezawodnych i kompleksowych kursów oferowanych przez PandaScore. Na koniec Serlock powiedział: „Nie możemy się doczekać Ściśle współpracuje z PandaScore W nadchodzących miesiącach i latach będziemy nadal udoskonalać naszą ofertę sportową.”

Czy jest lepszy sposób na debiut w Polsce niż współpraca z STS, wiodącą marką wyścigową w kraju.

Dasha Kirilishina, starszy menedżer sprzedaży, Pandascore

Dasza Kirilishina, starszy menedżer sprzedaży PandaScore, powiedział, że STS był idealnym partnerem przy wejściu firmy na rynek polski. Uznał znaczenie branży sportowej w kraju, wyjaśniając, że PandaScore oferuje kompleksowe portfolio produktów sportowych. Zaspokaja potrzeby fanów sportu poprzez STS. Na koniec, Krilishina powiedziała, PandaScore stale udoskonala i udoskonala swoją ofertę, aby zapewnić fanom sportu na całym świecie najlepsze doświadczenia.

READ  Wojska polskie używają armatek wodnych na osadnikach po ukamienowaniu strażników na granicy białoruskiej