Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Użytkownicy PS4 martwili się o przyszłość konsoli po nowym wideo PlayStation

Użytkownicy PS4 martwili się o przyszłość konsoli po nowym wideo PlayStation

Nowy film promocyjny na własnej stronie Sony PlayStation na YouTube sprawił, że niektórzy użytkownicy PS4 martwią się o przyszłość konsoli PlayStation. Minęły ponad dwa lata od premiery PS5 w listopadzie 2020 roku, a PS4 jest nadal aktualne. W tym roku będzie obchodzić 10. rocznicę, co zostało podkreślone i podkreślone w filmie PlayStation „Games Coming in 2023”. Film zawierał 15 gier, wszystkie zmierzające na PS5, ale tylko osiem z tych gier pojawi się na PS4. Innymi słowy, połowa tych gier i duża ich część to mniejsze gry niezależne, które się pojawiły. Niektóre z największych tegorocznych premier AAA wykraczają poza konsolę PlayStation.

Ale to, co martwi fanów PS4, to ogromny brak gier premium na PS4. Osiem z 15 gier to nieco ponad połowa gier i odsetek niższy niż w poprzednich latach i grach wideo. Wideo sugeruje, że konsola w końcu zaczyna pozostawać w tyle. Tam, gdzie poprzednio jedyne godne uwagi gry na PS5 pochodziły głównie od samego Sony, wiele przedstawionych poniżej gier tylko na PS5 pochodzi od zewnętrznych deweloperów.

Być może jest za wcześnie, aby alarmować o końcu PS4, ale wydaje się, że jest to wczesny znak, że PS4 zostało ostatecznie porzucone na rzecz PS5 i obecnej generacji gier. A jeśli tak jest, PS4 utrzymuje się przez pokolenia dłużej niż większość. Jak być może pamiętasz, kiedy wypuszczono PS4, PS3 zostało dość szybko wycofane.

Jeśli używasz PS4, nadszedł wreszcie czas, aby zdobyć PS5, które na szczęście jest w końcu znacznie łatwiejsze do zdobycia po dwóch latach problemów z zaopatrzeniem. W przeciwieństwie do przeszłości, teraz możesz iść do sklepów i znaleźć trochę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkiego związanego z PlayStation — w tym nie tylko najnowsze wiadomości dotyczące PS4, plotki, przecieki, spekulacje i oferty, ale także wszystko to, co dotyczy PS5 i PlayStation Plus — kliknij tutaj. tutaj.

READ  Super Smash Bros Modder dodaje Crono z Chrono Trigger