Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Virginia Polska | Śmierć | Cumberland Times News

24 czerwca 1926
29 marca 2021 r

Ginny M.  PolskaVirginia M. od Łukasza. „Ginny” Polska, lat 94, zmarła 29 marca 2021 we wsi Sterling Ker Frostberg.
Urodziła się 24 czerwca 1926 r. Jako córka zmarłego Roberta i Evelyn (Benford) Myers. Jej mąż, James G. Polska była również poprzedzona śmiercią; A jego rodzeństwo, Roberta M. Stafford, Donald r. Myers, Josephine M. Chevalier i Martha J. Myers. Był ostatnim pozostałym członkiem swojej najbliższej rodziny.
Virginia Barton była członkiem American Legion Post 189. Był także członkiem Betlejemskiej Kapituły Wschodniej Gwiazdy. Przez wiele lat była instruktorką aerobiku i tancerką liniową w seniorach Swingers oraz Alignani County i Western Dance Club. Wirginia Pittsburgh Pirates jest fanem.
Pozostawił córkę Gemmę Grove i przyszłą żonę Gary Hannah; Jego siostrzenice i siostrzeńcy, Paula Ward i mąż, Jeff, William Phelps i żona, John, Fred Phelps i żona, Carol, David Myers i żona, Janice i Greg Myers. Virginii uciekł także jej specjalny przyjaciel Jackie Tom; A także mnóstwo wspaniałych siostrzenic i siostrzeńców.
Ze względu na obowiązujące przepisy zdrowotne wszystkie świadczenia będą prywatne.
Rodzina chciałaby podziękować wiosce Sterling Care Frostberg za wspaniałą i pełną miłości opiekę, jaką otrzymali podczas pobytu w Wirginii.
Jako kondukt pogrzebowy Westernport przekazał opiekę pani Poland.

Wysłany dnia 30 marca 2021 r

READ  Europa / Polska - Ta misja jest dziś reklamowana