Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W hołdzie dla Rzeczypospolitej wykorzystano wciągający dźwięk

W hołdzie dla Rzeczypospolitej wykorzystano wciągający dźwięk

W hołdzie dla Rzeczypospolitej wykorzystano wciągający dźwięk

Polska – Były członek Republic Leszek Biolik i zespół Czarno-Białe Ślady (Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak, Jacek Bończyk) powitali regionalne gwiazdy, by podzieliły się muzyką Republiki na jednym z pierwszych szybkich koncertów w Botham, jednym z koncertów na żywo w Amcherlandzie koncerty. Koncert w ramach Obywatele Republiki [Citizens of the Republic] Music Project, w którym bierze udział 1800 gości, cieszy się nowymi interpretacjami piosenek Republica dzięki nowoczesnemu wielokanałowemu systemowi dźwiękowemu. Wśród gości znaleźli się Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Julia Pietrucha i Michał Wiraszko.

„Pracujemy w każdym regionie, aby pokazać artystom, publiczności i inżynierom, w jaki sposób wrażenia dźwiękowe mogą angażować odbiorców. Prostota rozwiązania Adamsona jest tak samo ważna jak ogólna jakość dźwięku” — mówi Jochen Sommer, dyrektor operacyjny na region EMEA.

ProAudio AVT dostarczyło Adamson PA i FletcherMachine. Centrum Kongresowe ICE Kraków zostało wyposażone w 45 boksów S10 dla kolejki głównej, siedem boksów S10 dla prefill i CS10p dla backfill. Układ uzupełniający obejmuje osiem S119. Pasuje do przenośnego wózka Fletchermachine używanego do głębokiego przetwarzania. Wyjścia zostały podłączone do konsoli FOH Digico Quantum 5 dostarczonej przez wypożyczalnię dźwięku Airpole.

Inżynier systemowy Jakub Mikołajczak powiedział: „Nie spodziewałem się, że immersyjny system FletcherMachine będzie tak łatwy i przyjazny w obsłudze. Po całym dniu szkolenia z Jochenem Sommerem mogliśmy skonfigurować system dźwiękowy i być gotowym do pracy w bardzo trudna przestrzeń.

Wersje FletcherMachine Traveler i Stage różnią się liczbą kanałów, liczbą warstw przetwarzania i obsługą VCA, jednak obie jednostki obsługują Dante(TM) lub AVB/MADI. FletcherMachine Virtual to darmowa wersja silnika renderującego, która pozwala każdemu inżynierowi dźwięku lub informatykowi eksperymentować z wciągającym dźwiękiem i systemem FletcherMachine.

W hołdzie dla Rzeczypospolitej wykorzystano wciągający dźwiękW hołdzie dla Rzeczypospolitej wykorzystano wciągający dźwięk

31 marca 2023 r