Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W Nest Hub Max wprowadzono tryb towarzyszący Google Meet

Po aktualizacji obszaru roboczego (Wcześniej G Suite) z szeregiem nowości w zeszłym roku, Wcześniej ogłaszany przez Google tryb towarzyszący Rozpoczęło się wdrażanie Nest Hub Max i innych urządzeń Google Meet.

Tryb towarzyszący to drugi ekran, który ma wspierać przejście do mieszanych środowisk pracy, zapewniając łatwiejszy dostęp do różnych elementów sterujących i funkcji Google Meet osobom dzwoniącym ze wspólnego biura.

Wcześniej pracownicy dzwoniący z sali konferencyjnej często musieli walczyć o kontrolę, jeśli chcieli wykonać proste czynności, takie jak podniesienie ręki (wirtualnie) lub pozostawienie komentarza na czacie. W rezultacie pracownicy, którzy pracowali zdalnie i dzwonili na spotkania za pomocą telefonu lub komputera, byli często bardziej aktywni i widoczni na spotkaniach niż ich koledzy z biura, którzy uczestniczyli w tradycyjnych salach konferencyjnych.

Jednak dzięki dodaniu trybu towarzyszącego pracownicy biurowi wkrótce będą mogli uzyskać dostęp do większości funkcji Google Meet za pośrednictwem Nest Hub Max lub Inne obsługiwane urządzenia Jak Lenovo Tap, gdy jesteś jeszcze częścią wspólnego spotkania. I chociaż Nest Hub Max może nie być znanym widokiem w dzisiejszych salach konferencyjnych, ten nowy tryb może pomóc Google wprowadzić więcej urządzeń do firm każdej wielkości, które przystosowują się do warunków pracy po pandemii. Aby dołączyć do spotkania w trybie towarzysza, możesz aktywować to ustawienie w „zielonym pokoju” w Google Meet lub przy użyciu niestandardowego adresu URL: g.co/companion.

Funkcje Google Meet dostępne w trybie towarzysza obejmują czatowanie, rozpoczęcie pracy, głosowanie w ankietach, podnoszenie ręki (w tym wyświetlanie imienia i nazwiska osoby oraz stanowiska), używanie elementów sterujących gospodarza oraz włączanie podpisów lub napisów.

Google twierdzi, że celem jest upewnienie się, że bez względu na to, skąd pracujesz, wszyscy uczestnicy rozmowy wideo będą mieli dostęp do podobnego zestawu narzędzi i funkcji. Tryb towarzysza będzie domyślnie włączony, jednak w przypadku osób korzystających z bezpłatnej wersji Meet należy pamiętać, że każdy, kto z niego korzysta, zostanie policzony jako dodatkowy uczestnik w limicie 100 osób, a nie jako pokój pełen osób liczących się jako jeden uczestnik.

READ  Rozdać! Boom na sportowe karty kolekcjonerskie w dobie pandemii w Stanach Zjednoczonych

Tryb Google Meet Companion jest wprowadzany w tym tygodniu, ale w zależności od domeny lub typu użytkownika może minąć kilka tygodni, zanim będzie dostępny na Twoim urządzeniu.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.