Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W serwisie Metacritic Forza Horizon 5 to najlepsza gra wideo 2021 roku

Mamy wyraźniejsze wyobrażenie, które tytuły należą do najlepszych w tym 12-miesięcznym okresie, ponieważ rok 2021 zbliża się do końca za mniej niż dziesięć dni, a wielkie premiery gier wideo tego roku dobiegają końca. Chociaż oczywiście recenzujemy wiele ważnych gier wideo na ComicBook.com w 2021 r., Metacritic, zbiorcza witryna internetowa, która gromadzi recenzje z różnych źródeł, śledzi ogólny wpływ tych gier. ogólny. Z zebranych danych wynika, że ​​Forza Horizon 5 na Xbox wydaje się być najpopularniejszym tytułem roku.

Chociaż Forza Horizon 5 była najlepszą nową grą wydaną w 2021 roku, istnieją pewne zastrzeżenia do jej zwycięstwa. Na początek Final Fantasy XIV: Endwalker, najnowsze rozszerzenie trwającej gry MMO, również otrzymało wynik 92 w Metascore, co stawia go przed Forzą. Ponieważ jednak jest to dodatek, a nie zupełnie nowa gra, Endwalker jest rodzajem automatu w swojej własnej kategorii.

Według strony Metacritic poświęconej grom wideo na 2021 rok, Forza Horizon 5 znalazł się na pierwszym miejscu wśród recenzowanych tytułów od początku roku. Gra może pochwalić się wynikiem 92 „Metascore”, co oznacza, że ​​jest o cały punkt wyższy niż Psychonauts 2, który znalazł się na drugim miejscu w porównaniu z innymi grami wydanymi w tym roku. Ogólnie rzecz biorąc, był to dobry rok dla Xbox Game Studios.

Warto również zauważyć, że inne wersje nowo wydanych gier wydanych w poprzednich latach również uzyskały wyższą ocenę niż Forza Horizon 5. Disco Elysium: The Final Cut był technicznie najlepiej ocenionym tytułem roku z notą 97. Wersja Tetris Effect: Connected na Nintendo Switch również uzyskała wynik 95, podczas gdy wersja Hadesa na Xbox Series X i PlayStation 5 uzyskała wynik 93. Więc chociaż Forza Horizon 5 była najlepszą nową grą wydaną w tym roku, niektóre tytuły uzyskały wyższe wyniki. zamówienie.

READ  Nowa Zelda amiibo Nintendo usuwa nudę z miecza Skyward za dodatkowe 25 USD

Ogólnie rzecz biorąc, jak myślisz, co Forza Horizon 5 będzie największym zwycięzcą 2021 roku w oczach krytyków? Czy zgadzasz się z tym układem? Daj mi znać, co myślisz w komentarzach lub na Twitterze.

Podsumowanie wiadomości:

  • W serwisie Metacritic Forza Horizon 5 to najlepsza gra wideo 2021 roku
  • Sprawdź wszystkie aktualności i artykuły z najnowszych wiadomości o grach i aktualizacje.
Zastrzeżenie: Jeśli chcesz zaktualizować/zmodyfikować ten artykuł, odwiedź nasze Centrum pomocy. Aby uzyskać najnowsze aktualizacje, śledź nas na Jtentengdomi Aktualności