Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomości NBA: LeBron James zgrywa do posta na Twitterze o procesie Kyle’a Rittenhouse’a

LeBron James przypomniał reakcję na widok uzbrojonego mężczyzny Kenosha, Kyle’a Rittenhouse’a, załamującego się podczas jego bardzo krytykowanego procesu o morderstwo.

LeBron James jest wyśmiewany za naśmiewanie się z upadku nastolatka Kyle’a Rittenhouse’a na podium.

36-letnia gwiazda Lakersów opublikowała obok niego serię śmiejących się emotikonów Nagranie 18-letniego bandyty Kenosha łkającego w środę, upadek wymusił zawieszenie jego procesu.

Jakie łzy?, napisał James, działacz na rzecz praw Czarnych.

„Człowieku, przestań! Ten chłopak zjadł kilka główek cytryn, zanim poszedł do sądu” – napisał piłkarz z Los Angeles na swoim koncie KingJames, kończąc na trzech śmiejących się emotikonach.

w ciągu kilku godzin, Poczta w Nowym Jorku Raportując, że jego tweet zebrał ponad 200 000 polubień, ale także 17 000 komentarzy, wielu z nich było oburzonych ostatnim wybuchem gracza, który wcześniej zamieścił na Twitterze zdjęcie policjanta z napisem „Jesteś następny”.

„Wydaje się, że LeBron James naśmiewa się z ludzi zajmujących się PTSD w tym poście. Dlaczego?” zapytał Aaron Carpenter, lokalny doradca w Ohio.

„Czy to dla ciebie żart? Nie wyglądasz dobrze!”

Inni pytali, dlaczego sportowiec był „po złej stronie każdego problemu”.

Harminder Singh pisał o Rittenhouse, którego westchnienia pojawiły się, gdy przypomniał sobie strach o swoje życie od uczestników zamieszek, którzy zeznali, że próbowali złapać AR-15 otwierając ogień.

„Zrozum temat, zanim go skomentujesz” – poradził Singh James.

Inny komentator zasugerował, że James „nie widział praktycznie zerowej relacji z tego procesu, w przeciwnym razie mógłby nie opublikować czegoś, co jest tak daleko idące”.

„Jestem całkowicie zdumiony, że LeBron naprawdę wykorzystał swój głos i tę platformę, aby osiągnąć coś takiego [sophomoric] oświadczenie.”

Wiele osób podkreślało również, że nie należy popierać Rittenhouse’a – który jest sądzony za zabójstwo dwóch mężczyzn i usiłowanie zabójstwa trzeciego – aby wierzyć, że nadal będzie miał traumatyczne przeżycie.

READ  Chiny odrzucają oskarżenia Australii i jej sojuszników o cyberataki

Jeden z fanów napisał: „Zły kształt LeBron – 18-latek, który dźwiga na sobie ciężar świata”. Być może spędził resztę życia za kratkami. Wybacz mu, jeśli upadnie.

Inny fan, Jesse Muckinhoupt, napisał: „Bruh. Bez względu na to, jak się czujesz w tej sytuacji, możesz pokazać trochę lepszy charakter”.

Kilku opublikowało również zdjęcia Jamesa płaczącego na swoim boisku – koszykówkę – z jednym napisem: „Wielka rozmowa od ciebie, biorąc pod uwagę, że musiałeś zostać zabrany z boiska z powodu skurczu nogi”.

Wielu przypomniało także gwiazdorowi Lakersów o jego poprzednim skandalu związanym z jego zapalnym tweetem po śmiertelnym strzelaninie przez policję w kwietniu 16-letniej Macii Bryant, gdy pędziła w kierunku innej dziewczyny z nożem w Columbus w stanie Ohio.

James później przeprosił za opublikowanie na Twitterze zdjęcia funkcjonariusza z pozornie groźnym komentarzem: „Jesteś następny”.

„Pamiętasz, co się stało, gdy ostatnim razem poruszałeś ustami wokół wystrzału? O tym samym tutaj” – powiedział mu weteran afgański i były kandydat do Kongresu, Chris Manning.

Inny napisał: „Królu, usiądź na zewnątrz. Nie masz dobrej historii z tym materiałem filmowym”.

„Kocham cię, LeBron, ale musisz się edukować i przestać być rasistą. LeBron to moja koza”, jeden z fanów napisał w swojej autobiografii najwspanialszy w historii.

„Najpierw zadzwoń do tego gliniarza, a potem usuń tweeta, gdy fakty pokazały, że mówiłeś za wcześnie. To samo tutaj”.

Prowadzący radio Dan O’Donnell przyjrzał się dowcipnie twierdzeniom Jamesa o złym aktorstwie.

„Jeśli sugerujesz, że w jakiś sposób to udawał, jest znacznie lepszym aktorem niż ja w Space Jam” – napisał O’Donnell o filmie Jamesa z 2021 r., w którym występują obok postaci z kreskówek.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano za zgodą