Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wideo: Ford Falcon XB Coupe Crazy 500kW + V8 i AMG Inside

Odrobina australijskiej pomysłowości połączyła lokalne siły z niemieckim luksusem, tworząc jedyny w swoim rodzaju hardtop XB, którego nie brakuje mocy.


Jeśli Max Max nie jest na ciebie wystarczająco zły, jeden 1974 Ford XB Falcon Coupé Stworzył to jego właściciel w Australii Zachodniej – „Insane XB”.

Daskalakis zrobił kilka rzeczy inaczej w porównaniu z większością budynków – w szczególności z wnętrzem kabiny XB, z których większość została podniesiona z Mercedes-AMG CLA45, zgodnie z amerykańską stroną internetową Odtwarzacz CD.Wpasowanie wnętrza AMG do 40-letniego Forda nie jest łatwe, ale oba samochody zostały połączone za pomocą analogowych wskaźników zamontowanych w aluminiowych obudowach, wraz z zestawem przełączników rakietowych i wykończonych pasującą przekładnią Aeroflow.

Fotele XB zostały również podniesione z AMG, zapewniając poziom bocznego podparcia i luksusu, który zwykle nie jest kojarzony z samochodami z lat 70. XX wieku.

Pod maską można zjeść posiłek na 7-litrowym silniku V8, który wysyła około 522 kW na tylne koła – lub 700 koni mechanicznych – za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów Forda C6 i 9-calowego mechanizmu różnicowego.Obejrzyj powyższy film, aby zobaczyć więcej projektu pana Daskalakisa dotyczącego hardtopu Ford XB Falcon z 1974 roku.

Ben Zakaria

Ben Zakaria jest pisarzem motoryzacyjnym i dziennikarzem z Melbourne, który pracuje w branży motoryzacyjnej od ponad 15 lat. Ben był byłym kierowcą ciężarówki Interstate i ukończył studia MBA w dziedzinie finansów na początku 2021 roku. Jest uważany za eksperta w zakresie inwestowania w klasyczne samochody.

Przeczytaj więcej o Benie ZakariiLinkIkona

READ  10 najlepszych igrzysk australijskich 2021 r.