Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Właściciele konsol grali w Fortnite więcej niż w GTA V i Call Of Duty razem wziętych

Właściciele konsol grali w Fortnite więcej niż w GTA V i Call Of Duty razem wziętych

Fortnite Jego popularność eksplodowała — i jest większa niż kiedykolwiek — w dużej mierze dzięki dobrze przyjętemu sezonowi OG i ostatnim aktualizacjom, które dodały takie gry jak LEGO Fortnite W darmowej strzelance firmy Epic. Dane pokazują teraz, że gracze na Xbox i PlayStation spędzili na grze więcej godzin Fortnite z Grand Theft Auto V, Roblox, EA Sports FC 24I Wezwanie do służby suma.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, Fortnite Jego popularność stale spada. W listopadzie powrót oryginalnej mapy Battle Royale oraz klasycznej broni przyniósł… FortniteNajwiększa liczba graczy jednego dnia w sześcioletniej historii gry. Następnie w grudniu Epic dodał do gry trzy gry Fortnite: LEGO Fortnite, Festiwal Fortnite'aI Wyścig rakietowy. Anegdotycznie, lista moich znajomych na Xbox i PlayStation jest już w większości uruchomiona Fortnite-A to są ludzie, którzy prawie nie grali lub nigdy wcześniej nie grali. Sugerują to nowe dane z analizy Ampere’a Fortnite Dominuje już na konsolach.

Również zauważone przez VGCAnaliza wzmacniacza Wydał raport 11 stycznia Wyjaśniając, że w listopadzie 2023 r. łączna liczba godzin spędzonych w… Fortnite Wzrosła o około 150 procent. W grudniu liczba godzin grania wzrosła o dodatkowe 9 procent.

Według Ampere gracze konsolowi Xbox i PlayStation spędzili więcej czasu w Fortnite niż w Roblox, GTA V, GTA Online, EA Sports FC 24, Call of Duty HQ, które obejmuje Modern Warfare 2, Modern Warfare 3 i Warzone. W sumie w listopadzie 2023 roku gracze konsolowi spędzili w Fortnite ponad 1,6 miliarda godzin.

Cały ten impet pomógł firmie Epic stać się wiodącym wydawcą pod względem miesięcznej liczby aktywnych użytkowników na konsolach Xbox i Playstation, Przewyższając zwykłego lidera EA Oraz inne firmy, takie jak Ubisoft i Activision.

Chociaż Ampere spodziewa się, że wielu z tych nowych lub powracających graczy w końcu straci zainteresowanie, a statystyki Fortnite nieco się unormują, zauważa, że ​​Epic to potwierdził Kolejny sezon OG nadejdzie w 2024 roku. Może to oznaczać kolejny poważny wzrost liczby graczy. Jest prawdopodobne, że Epic planuje w przyszłości wprowadzić więcej gier, takich jak Lego Fortnite, do popularnej gry typu Battle Royale. Możliwe więc, że Fortnite do końca tego roku urośnie jeszcze bardziej. Co, szczerze mówiąc, trudno sobie wyobrazić.

READ  PS Plus Lutowe przecieki, plotki, prognozy i kiedy spodziewać się ujawnienia