Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o słuchawkach SoundPEATS Free2 Classic: jak kupić, funkcje i wszystko, co musisz wiedzieć |  Dlaczego te mało znane słuchawki stały się tak popularne?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o słuchawkach SoundPEATS Free2 Classic: jak kupić, funkcje i wszystko, co musisz wiedzieć | Dlaczego te mało znane słuchawki stały się tak popularne?

Wygląda na to, że gdziekolwiek spojrzysz, ktoś używa bezprzewodowych słuchawek dousznych. Chociaż stały się one niezbędnymi gadżetami technicznymi, te małe gadżety często mają wysoką cenę.

Z wyjątkiem jednej marki.

Mniej znana firma robiąca furorę w świecie technologii, Dźwięki Łączy w sobie innowacyjny design, wysokiej jakości technologię i przystępną cenę, aby spełnić wszystkie wymagania, których szukają konsumenci.

Tendencja wzrostowa, napędzana kryzysem kosztów utrzymania, spowodowała, że ​​konsumenci odchodzą od droższych marek z branży dużych technologii Dźwięki próba. Jednym z wiodących produktów jest Klasyczne słuchawki Bluetooth SoundPEATS Free2 -Obecnie 30,74 USD.

Co więc sprawia Dźwięki Szeroka gama słuchawek jest jeszcze bardziej atrakcyjna i dlaczego powinna być SOUNDPEATS ZA DARMO2 Być następną parą, którą kupisz? Przyjrzyjmy się marce i słuchawkom, które znikają z półek.

Uwaga: Ceny są aktualne w momencie publikacji.

Klasyczne słuchawki Bluetooth SoundPEATS Free2

Kim są SoundPEATS?

Wielu entuzjastów technologii często chwali główne marki audio, takie jak JBL, Sennheisera I Szefale zaczynam przyłączać się do rozmowy, to SoundPEATS.

Począwszy od 2010 roku Dźwięki Na rynek australijski trafił w 2018 roku. Jest dostępny w ponad 30 krajach i do tej pory sprzedał ponad 20 milionów słuchawek.

Marka jest jednym z wiodących innowatorów w branży audio, posiadającym ponad 150 patentów na swoje wynalazki i projekty. Zdobyli także nagrodę Red Dot Design Award – uznaną na całym świecie nagrodę za doskonałość w projektowaniu produktów, marek i koncepcji – za słuchawki douszne do uprawiania sportu i ćwiczeń. Bezprzewodowe słuchawki douszne SoundPEATS RunFree.

Dlaczego warto kupić SoundPEATS Free2?

W przeciwieństwie do wielu słuchawek dousznych dostępnych na rynku, te Klasyczne słuchawki Bluetooth SoundPEATS Free2 Odejdź od plastikowego projektu i wybierz owalne etui z laserowo trawionej skóry z metalowymi wstawkami – eleganckie, nowoczesne i proste.

READ  Szybki i łatwy przewodnik po zmianie ustawień iPhone'a
Skórzana konstrukcja wyróżnia go spośród innych. (Dźwięki)

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, wykorzystuje przetwornik z membraną 6 mm i zapewnia 30 godzin odtwarzania muzyki, jeśli jest używany w połączeniu z etui ładującym. Na jednym ładowaniu otrzymasz osiem godzin muzyki.

Podczas słuchania możesz używać słuchawek dousznych w trybie pojedynczym lub podwójnym, a one natychmiast sparują się z Twoim urządzeniem. Tryb podwójny to standardowy sposób korzystania z niego. Jednak w trybie pojedynczym możesz zostawić jedną słuchawkę w etui ładującym, a drugą umieścić w uchu, dzięki czemu będziesz mieć świadomość otoczenia podczas słuchania ulubionych piosenek.

Te słuchawki są wyposażone w czujniki dotykowe, które ułatwiają sterowanie wyborem muzyki i odbieranie połączeń bez konieczności przewijania telefonu. Mikrofon na każdej słuchawce jest wyposażony w odporną na kurz metalową siatkę, która zapewnia klarowność głosu i redukcję szumu wiatru podczas odbierania połączeń.

Co więcej, mają stopień wodoodporności IPX5, co oznacza, że ​​słuchawki są odporne na krople takie jak deszcz i pot oraz są kompatybilne zarówno z urządzeniami Apple i Android, jak i urządzeniami zgodnymi z Bluetooth 4.0.

Jak wypadają na tle innych słuchawek dousznych?

Decyduje cena Dźwięki Oprócz głównych tytułów słuchawkowych, takich jak Airpody I Pąki galaktyki. Chociaż niższa cena oznacza tanie produkty, nie jest to prawdą SOUNDPEATS ZA DARMO2.

9PR: Kobieta słuchająca muzyki za pomocą bezprzewodowych słuchawek Bluetooth SoundPEATS Free2 Classic
Wypróbuj parę i przekonaj się, dlaczego te słuchawki stały się tak popularne. (Dźwięki)

Te słuchawki douszne otrzymały wiele recenzji od 4,5 do 5 gwiazdek i mnóstwo pochwał od kupujących, którzy używali ich w różnych ustawieniach — jeden z kupujących w serwisie Amazon napisał: „Ogólne pasmo przenoszenia i dostrojenie to 10/10 w tej cenie”. Inny natomiast, korzystając ze swoich narzędzi w pracy, napisał, że są one „idealne do eliminowania hałasu otoczenia w biurze”.

Krótko mówiąc, jeśli szukasz wartości i wszystkich funkcji, które powinieneś mieć, to… SOUNDPEATS ZA DARMO2 Ona jest świetnym wyborem. Przy obecnym poziomie cenowym wynoszącym 30,74 USD zamiast kupować możesz zaoszczędzić 327 USD Druga generacja słuchawek Apple AirPods Pro Lub 208 dolarów w porównaniu do Samsung Galaxy Buds 2 Pro.

READ  Czerwony kapelusz Mario jest „czysto czerwony” tylko w jednej grze: Super Mario 64

Kup swoją parę od Soundbeats Free 2 słuchawki Tutaj:

Więcej słuchawek dousznych SoundPEATS, które możesz kupić po okazyjnej cenie:

Aktywne słuchawki douszne SoundPEATS Life z redukcją szumów

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Soundbeats Air 3 Deluxe

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth SoundPEATS Capsule3 Pro

Bezprzewodowe słuchawki douszne SoundPEATS Engine4

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Soundbeats TrueFree 2

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Soundbeats H1

Przeczytaj następujące: Testujemy przed zakupem: zaawansowane technologicznie bezprzewodowe słuchawki douszne LG