Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciekł nowy klient Valorant Riot Games, klient League of Legends, który ma zostać uruchomiony w przyszłym miesiącu

z wycena Dla mnie League of LegendsWyciekł nowy klient, który umożliwi graczom dostęp do wszystkich tytułów Riot w jednym miejscu. Data premiery została również ustalona na przyszły miesiąc.

Obecnie wszystkie tytuły Riot są uruchamiane przez indywidualnych klientów i są specjalnie zaprojektowane dla tej gry. To się jednak wkrótce zmieni.

Deweloper ogłosił niedawno nowego klienta Riot, w którym gracze mogą uruchamiać wszystkie swoje gry z jednego miejsca zamiast z pojedynczych programów uruchamiających. Każdy tytuł będzie miał własną dedykowaną stronę w odtwarzaczu, na której użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich informacji i bezpośrednio zagrać w grę.


Wyciek nowego klienta Riot, ujawniono datę premiery

Niedawno wyciekły obrazy nowego klienta Riot Games wraz z datą premiery. Znany Mike, znany również jako ValorLeaks, odważny wyciek, opublikował jego zdjęcia.

Wspomniał również, że klient jest udostępniany wybranym graczom od 20 września, a data premiery została ustalona na 4 października.

Nowy klient Riot będzie powoli udostępniany wszystkim. Zostanie wydany w całości 4 października

W ciągu ostatniej dekady Riot opublikował sporo konkurencyjnych tytułów. Od najpopularniejszej gry MOBA, League of Legends, po jedną z najpopularniejszych gier FPS, Valorant, wydawca, jest powszechnie znany na każdej arenie e-sportowej.


Valorant, League of Legends oraz wszystkie obecne i nadchodzące gry Riot będą dostępne za pośrednictwem nowego klienta Riot

Nowy klient pozwoli graczom odblokować wszystkie tytuły Riot z jednego miejsca, a mianowicie:

  • League of Legends
  • wycena
  • League of Legends: Dzika Szczelina
  • Legendy Runeterry
  • Taktyka drużynowa

Poza tym Riot ma kilka projektów w fazie rozwoju. Ruined King: A League of Legends Story to taktyczna gra RPG osadzona w świecie League, świecie Runeterry.

READ  Android Auto ma nowy wygląd, dzięki czemu przyszłość Twojego samochodu będzie mniej rozpraszająca

Projekt L i Projekt F to odpowiednio walki, RPG hack i slash, bez dalszych szczegółów.

Główny projektant questów w grze Wiedźmin 3 Niedawno dołączył również do Riot w nadchodzącym MMORPG, również znajdującym się w świecie League of Legends.

Nowy klient Riot będzie niewątpliwie interesujący i zachęci graczy do zapoznania się z innymi tytułami gier Riot.


Nie chcesz przegapić najnowszych aktualizacji Genshin Impact? Śledź nasze konto na Twitterze Za wszystkie informacje!