Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyndham Grand wchodzi do Polski z hotelem w centrum Krakowa

Wyndham Grand wchodzi do Polski z hotelem w centrum Krakowa

Wyndham Hotels & Resorts, największy na świecie hotelarz posiadający około 9100 hoteli w ponad 95 krajach, ogłosił otwarcie pierwszego w Polsce hotelu Wyndham Grand, 60-pokojowego Wyndham Grand Kraków Old Town. Prowadzony przez Dobri Hotel Group – wiodącą polską firmę zarządzającą hotelami z dziesięcioletnim doświadczeniem – hotel położony jest w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, we wspaniałej, zabytkowej kamienicy, niedaleko wielu kultowych zabytków, takich jak Sukiennice. , Rynek, Bazylika Mariacka i inne znane miejsca.

Wyndham Grand to zbiór ekskluzywnych hoteli, które zapewniają jedyne w swoim rodzaju doświadczenia dzięki przystępnemu projektowi, wyrafinowanym pokojom, troskliwej obsłudze i miłej atmosferze. Otwarcie Wyndham Grand Kraków Old Town dodaje kolejną pożądaną lokalizację do portfolio marki, obejmującego Manamę, Stambuł, Ateny i nie tylko, a także dodaje ósmy hotel Wyndham w Polsce, w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław i Kraków.

Dimitris Manikis, Europa, Bliski Wschód, Eurazja i Afryka, Wyndham Hotels & Resorts, powiedział: „Nasza wyjątkowa marka Wyndham Grand reprezentuje doskonałość hotelarstwa, a otwarcie Wyndham Grand Kraków Stare Miasto jest mile widzianym dodatkiem do naszej obecności. Polska jest ważnym wydarzeniem krok w naszych planach ekspansji na kraj.Dobri Hotel Group, jeden z wiodących operatorów hotelarskich w kraju, podziela naszą wizję rozwoju, czyniąc go idealnym partnerem do wprowadzenia marki Wyndham Grand do Polski.

Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Dobry Hotel Group, komentuje: „Jesteśmy zachwyceni otwarciem pierwszego hotelu Wyndham Grand w Polsce przy wsparciu Wyndham Hotels & Resorts, największego hotelarza na świecie. Zlokalizowany w dawnej stolicy królewskiej goście zatrzymujący się w Wyndham Grand Krakowskie Stare Miasto może cieszyć się wspaniałą renesansową architekturą i średniowiecznym centrum miasta.Z niecierpliwością czekamy na gości podróżujących służbowo i rekreacyjnie z całego świata na niezapomniane pobyty i przeżycia.

Położony 13 km od krakowskiego lotniska i 1 km od głównego dworca kolejowego w Krakowie, Wyndham Grand Kraków Old Town oferuje wyjątkowy widok pomiędzy historycznym tłem kulturowym a nowoczesnymi doświadczeniami podróżniczymi, ze współczesnymi wygodami i udogodnieniami wysokiej jakości. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu gotyckiej architektury i uroczych brukowanych uliczek goście mogą zrelaksować się w hotelowej strefie odnowy biologicznej, która obejmuje kryty basen z podgrzewaną wodą, centrum fitness oraz spa z sauną, wanną z hydromasażem i grotą solną. Goście mogą zjeść posiłek w dwóch znakomitych restauracjach serwujących wykwintne dania kuchni włoskiej i międzynarodowej, a dla gości podróżujących służbowo hotel udostępnia dobrze wyposażone centrum biznesowe oraz dwie wszechstronne sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 150 gości.

READ  Przeprojektowanie Apple Maps rozszerza się na Austrię, Chorwację, Czechy, Węgry, Polskę i Słowenię

Hotele Wyndham w Polsce uczestniczą w Wyndham Rewards®, najbardziej hojnym na świecie programie nagród hotelowych, w którym biorą udział tysiące hoteli, ośrodków Vacation Club i obiektów wynajmu wakacyjnego na całym świecie.