Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wzrost sprzedaży detalicznej w Polsce poprawia się w listopadzie

Wzrost sprzedaży detalicznej w Polsce poprawił się w listopadzie, głównie za sprawą wzrostu sprzedaży tekstyliów, odzieży i obuwia – podał w środę GUS.

W cenach stałych sprzedaż detaliczna wzrosła w listopadzie o 1,6% rok do roku, po wzroście o 0,7% w październiku.

Sprzedaż rośnie od marca ubiegłego roku. W listopadzie sprzedaż tekstyliów, odzieży i obuwia wzrosła o 18,9% rok do roku.

Sprzedaż żywności, napojów i wyrobów tytoniowych wzrosła w listopadzie o 4,8% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

W ujęciu miesięcznym sprzedaż detaliczna spadła o 0,3% od października, kiedy wzrosła o 0,3%.

Wspieraj Budapest Business Journal

Budowa branży dziennikarskiej godnej tej nazwy jest kosztownym przedsięwzięciem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Firmy wydawnicze na całym świecie mają trudności ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcemy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoje datki.

READ  Alice Lyons rezydentuje w Polsce, a na festiwalu Classics Now szczyci się Mary Beard