Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Yara Marine Technologies otwiera sklep w Polsce

Firma Yara Marine Technologies ogłosiła, że ​​otworzyła nowy sklep w Kadańsku w Polsce, przechodząc do usług instalacyjnych. Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie.

„Wprowadzając nowe i nieznane nam technologie do przemysłu morskiego, doświadczamy, że możemy samodzielnie nadzorować i pokrywać niektóre instalacje, jeśli chcemy, aby lokalne instalacje i załogi znalazły się na właściwej drodze. Często wysyłamy naszych inżynierów do pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach, a teraz możemy wysłać również nasz zespół instalacyjny ”- powiedział jeden z nich. Powiedział Alexander Askeland, dyrektor ds. operacyjnych firmy Yara Marine Technologies, która jest właścicielem w całości należącej do firmy International.

Na początek zespół instalacyjny skupi się na modyfikacjach, montażu, spawaniu i naprawach.

„Widzimy mały i wąski panel instalacyjny, który zapewnia naszym klientom dużą wartość, zwłaszcza przy niewielkich aktualizacjach istniejących narzędzi” – kontynuował Askeland.

Firma Yara Marine Technologies z siedzibą w Oslo w Norwegii i oddziałami w Szwecji, Polsce i Chinach poinformowała, że ​​oprócz dostawców Yara Marine w obszarze posprzedażowym będzie obsługiwać nową bazę.

„Nadzorujemy naprawy i konserwację, a jako uzupełnienie naszych preferowanych podwykonawców zdecydowaliśmy się na wykonanie krytycznych napraw, takich jak spawanie, w celu zwiększenia naszych możliwości w zakresie nadzoru i kontroli” – powiedział Glass Roth, kierownik działu obsługi klienta w Yarra Marine Technologies.

Yara Marine Technologies oferuje portfolio zielonych technologii, od skruberów po gotowe rozwiązania zasilania plażowego i wiatrowe wspomaganie wiatru w systemach napędowych i modernizacji tras.

„Wiemy, jak wprowadzać i wdrażać technologie Green Marine. Jest to kluczowa umiejętność, którą rozwinęliśmy podczas naszej podróży biznesowej. Jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany poza suchym dokiem dzięki wielu nowym produktom, takim jak Coastal Power. W takich przypadkach właściciele statków mamy kontakt i odpowiedzialność za gotowe rozwiązania. Cieszymy się tym, czego chcą. Nasza nowa polska placówka oraz możliwości nadzoru i kontroli, które zapewnia, pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność za te instalacje ”- powiedział Roth.

READ  Litewski deweloper Green Genius zabezpiecza finansowanie 69 MW fotowoltaiki w Polsce