Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

YouTube twierdzi, że napisy na żywo są teraz dostępne dla wszystkich twórców

Reklamuj się na YouTube że automatyczne napisy do transmisji na żywo powinny być teraz dostępne dla wszystkich twórców treści, zamiast być Ograniczone do kanałów z ponad 1000 subskrybentami Tak jak podczas początkowego wdrażania funkcji. Ta zmiana, wraz z pewnymi przyszłymi ulepszeniami szczegółów firmy na jej blogu, powinna pomóc uczynić platformę bardziej dostępną dla osób niesłyszących lub niedosłyszących.

Niektóre z tych aktualizacji obejmują udostępnienie automatycznych napisów na żywo dla 12 innych języków zamiast tylko angielskiego (w tym japoński, turecki i hiszpański), możliwość dodawania wielu ścieżek audio do wideo w celu obsługi wielu języków (i audiodeskrypcji dla osób niedowidzących) oraz rozszerzenie funkcji automatycznych napisów do obsługi urządzeń mobilnych, także. Rozszerzona obsługa językowa napisów na żywo i napisów tłumaczonych automatycznie będzie dostępna w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a YouTube twierdzi, że wiele ścieżek audio będzie szerzej dostępnych „w nadchodzących kwartałach”.

YouTube twierdzi również, że przeprowadzi „eksperyment”, aby umożliwić użytkownikom wyszukiwanie skryptów wideo na urządzeniach mobilnych. Dla mnie była to bardzo przydatna funkcja na pulpicie – kliknięcie ikony trzech kropek po prawej stronie paska lubię/nie lubię, a następnie naciśnięcie „Otwórz tekst” w celu uzyskania pełnego tekstu wideo z możliwością przeszukiwania zaoszczędziło mi niezliczonych godzin, więc dobrze jest zobacz, że może być również wdrażany na urządzeniach mobilnych.

Wreszcie, YouTube twierdzi, że nadal pracuje nad pozwoleniem na edytor napisów i że będzie dostarczać aktualizacje dotyczące jego postępów „w nadchodzących miesiącach”. Funkcja, która pozwalałaby twórcom treści wyznaczać inne osoby do dodawania napisów do swoich filmów, miała zastąpić funkcję napisów społecznościowych. Że YouTube usunął. Bez możliwości polegania na wolontariuszach w kwestii podpisów i napisów, twórcy treści, którzy chcieli, aby ich filmy były bardziej dostępne Musieli walczyć, aby stworzyć własne systemy.

READ  Twitter ogłosił konkurs na znalezienie błędów w algorytmie przycinania zdjęć