Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Z Polski do Paryża na 9INE CSGO

Z Polski do Paryża na 9INE CSGO

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to emerytowany zawodowy gracz Counter-Strike: Global Offensive z Polski. PashaBiceps znany jest z bycia członkiem zespołu Virtus.pro, gdzie gra jako strzelec i AWPer. Odegrał kluczową rolę w sukcesie zespołu, wygrywając kilka turniejów, w tym EMS One Katowice 2014 Major.

Bashabiceps jest również znany ze swojej charyzmatycznej osobowości i pozytywnego nastawienia, co uczyniło go ulubieńcem fanów. Odszedł z profesjonalnego grania w marcu 2019 roku, ale pozostaje aktywny w społeczności CSGO jako streamer i twórca treści.

Pasha Biceps obiecał przejechać około 1000 mil rowerem z Polski do Paryża, jeśli jego rodacy z 9INE CSGO awansują do play-off trwającego BLAST Paris Major.

Zamiast czekać, aż 9INE zapewni sobie miejsce w play-offach BLAST Paris Major, Pasha napisał na Facebooku 9 maja, że ​​rozpocznie swoją podróż w piątek, 12 maja. „Będę transmitować głównie IRL z podróży, abyś mógł przeżyć ze mną tę piękną przygodę” – powiedziała. napisał.

Ponad 1000-kilometrowa jazda na rowerze będzie trudniejsza, ponieważ w 2022 roku hobby Paszy staną się walki. Podążajmy za Paszą przez całą jego przygodę, gdy transmituje na żywo swoją jazdę na rowerze na swoim kanale Twitch, grając w 9INE, aby wydostać się z grup.

W ciągu ostatnich pięciu lat 9INE jako pierwsza polska drużyna zakwalifikowała się do CSGO Major, co być może było jedyną motywacją do przygody Paszy. Drużyna prowadzona przez Aleksandra „Hadesa” Miśkiewicza szturmem podbiła Europę w kwietniu po kilku niefortunnych pojedynkach z BIG, G2 Esports i Vitality, aby wygrać europejski RMR, próbując zapewnić sobie miejsce na BLAST.tv. Major Paryż.

Ponieważ 9INE rozpocznie swój bieg na scenie Legends Stage zamiast sceny Challengers podczas Blast Paris Major 13 maja, mają większe szanse na awans do playoffów. 9INE mogło mieć wysokie mniemanie o byłym wicemistrzu, gdy zaczynali, a zapewnienie Pashy mogło stanowić dla nich dodatkową motywację.

READ  Polska podnosi stopy o kolejne 50 punktów bazowych | Pstryknąć

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie naszego artykułu. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i artykułami związanymi z grami i e-sportem, zalecamy śledzenie TalkEsport wiadomości Google.