Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zamieszki gniewają odważnego nowego agenta „Deadeye” w rocznym hymnie wideo

Riot Games mogło nieumyślnie rzucić nam okiem na jednego z agentów, którzy pojawią się w grze w najbliższej przyszłości. W najnowszym filmie pojawiło się również wiele wyświetleń niewypuszczonego agenta.

Riot zawsze dodaje nową i ekscytującą zawartość do taktycznej gry FPS wycena, czy ma to formę nowej mapy, którą widzieliśmy Bryza Albo nowi agenci, o czym świadczy kaj / s w Odcinek 3 Akt 1 co nazywa się odbiciem.

W ostatnich miesiącach skupili się również na wierzeniach i 21 czerwca opublikowali nowy film zatytułowany „Hymn jednego roku”, a niektórzy entuzjastyczni fani zauważyli kilka zdjęć sugerujących, że niedługo w grze pojawi się niezapowiedziany agent.

Gry o zamieszkach

KAY/O jest najnowszym agentem, który dołączył do Valorant

Humor odnaleziony w rocznym Anthem

Riot Games wypuściło nowy film z okazji pierwszej rocznicy Valorant zatytułowany „Roczna rocznica”, sam film jest świetny i przez cały czas będziemy oglądać mnóstwo świetnych animacji.

Jeśli nie widziałeś filmu, dla Twojej wygody zamieściliśmy go poniżej.

Jednak fani gry mówili o wielu zwiastunach obecnych w filmie, które wskazują na nowego agenta, który nie został jeszcze wydany, a Riot jeszcze nie ogłosił. Valorleaks zauważył na Twitterze, że agent nosił wtedy kryptonim „Deadeye” i dla nas wygląda bardzo podobnie do Midasa z Fortnite.

Dla tych, którzy zapomnieli, Riot w pewnym momencie powiedział, że zamierza wypuszczać do sześciu salonów Valorant rocznie, a ponieważ Astra i KAY/O wystartują do tej pory w 2021 roku, nowa wersja, która pojawi się w następnym, wcale nie jest niespodzianką.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć Deadeye, cynprel opublikował zdjęcie ze zwiastuna znalezionego w tym samym filmie.

Chociaż Riot nie skomentował wtedy tego nowego agenta, możemy zobaczyć tego agenta wraz z wydaniem Epizodu 3 Aktu 2, a jego kryptonim wskazuje, że może to być kolejna pojedyncza osoba w grupie klientów.

READ  Sklep Epic Games Store wygenerował tylko 232 miliony dolarów przychodów w 2019 roku

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy więcej wiadomości na temat Deadeye, ale w międzyczasie bądź świadomy zarówno aktualnej ustawy Valorant poprzez oś tutaj.