Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zespół Southend Airport na imprezę lotniczą w Polsce

Zespół Southend Airport na imprezę lotniczą w Polsce

Pracodawcy ogłosili swój udział w Rhodes Europe 2023, która skupia osoby i firmy zainteresowane przyszłością europejskiej łączności lotniczej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 maja na Lotnisku Łódź w Polsce.

Wśród uczestników wydarzenia są linie lotnicze, lotniska, miejsca docelowe i partnerzy linii lotniczych.

Czytaj więcej >> Loty do popularnych miejsc wakacyjnych powrócą na lotnisko Southend jeszcze w tym miesiącu

Obecni będą dyrektor generalny Southend Airport John Upton, dyrektor ds. rozwoju biznesu Nigel Mace oraz dyrektor ds. klientów i handlu Caroline Fitzgerald.

Tam będą nawiązywać kontakty, rozmawiać z liniami lotniczymi i promować wyjątkową ofertę Southend Airport, biorąc jednocześnie udział w obszernym programie wydarzeń Roots Europe 2023.

Nigel Mayes, Business Development Director, powiedział, że to świetna okazja.

Powiedział: „Zarezerwowaliśmy kilka spotkań z kluczowymi przedstawicielami linii lotniczych i spotkamy się jeszcze podczas wydarzenia.

„To świetna okazja, aby poprawić dostępność przepustowości i obniżyć koszty operacyjne w ramach największego na świecie rynku linii lotniczych, 180-milionowego londyńskiego rynku pasażerskiego.

„Nie zapominając o naszej bliskiej odległości od Londynu, 43 minuty od najbardziej ruchliwej londyńskiej stacji Stratford i 53 minuty od London Liverpool Street”.

John Upton, dyrektor generalny, dodał: „Linie lotnicze wybierają, gdzie i jak możemy latać, a teraz linie lotnicze muszą zidentyfikować krawędź klifu przepustowości w Londynie, naszą dostępną przepustowość i bardzo cenne nieruchomości – to wygra To potrwa długo, więc linie lotnicze muszą działać już teraz.

„Nie mogę się doczekać rozmów z przedstawicielami wielu linii lotniczych, aby omówić możliwe przyszłe partnerstwa z lotniskiem London Southend”.

Routes Europe 2023 to jedno z najlepszych miejsc, w których starsi specjaliści z branży z linii lotniczych, portów lotniczych i destynacji mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami – podobnie jak Southend Airport.