Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zniżka na Kindle Paperwhite Signature o wartości 30 USD jest dostępna dla członków Prime podczas Wielkiej Wiosennej Wyprzedaży Amazon

Zniżka na Kindle Paperwhite Signature o wartości 30 USD jest dostępna dla członków Prime podczas Wielkiej Wiosennej Wyprzedaży Amazon

Amazonka Wielka wiosenna wyprzedaż Przyniosło to 30 dolarów zniżki na ulepszony czytnik e-booków firmy Podpisany Kindle Paperwhite. Cena spadła do 160 dolarów zamiast ceny katalogowej 190 dolarów dla członków Prime. Nie jest to najniższy poziom w historii (w lipcu zeszłego roku zaobserwowaliśmy, że spadł do 125 dolarów z okazji Prime Day), ale nadal jest to przyzwoita zniżka na urządzenie, które nie trafia do sprzedaży zbyt często. Nathan Ingraham z Engadget nazwał podpis Paperwhite „Najlepszy czytnik e-booków. okres.Kiedy recenzował go, gdy ukazał się po raz pierwszy dwa lata temu.

Zdjęcia: Nathan Ingraham/Engadget

W ramach dużej wiosennej wyprzedaży Amazona Paperwhite Signature otrzymuje rabat w wysokości 30 dolarów, co jest pierwszą wyprzedażą od zeszłorocznego Czarnego Piątku.

160 dolarów w Amazonie

Paperwhite Signature Edition to ulepszenie standardowego Kindle: ma większy ekran o przekątnej 6,8 cala, 32 GB pamięci, automatycznie regulowane ciepłe światła przednie i możliwość ładowania bezprzewodowego. Jest również standardowo dostępny bez reklam na ekranie blokady – a wyłączenie reklam na innych urządzeniach Kindle kosztuje 20 dolarów.

W swojej recenzji Nathan szczególnie docenił wysoką jakość urządzenia. Przedni ekran dotykowy szybko reaguje i szybko rozpoznaje dotknięcia i przeciągnięcia z niewielkim opóźnieniem podczas pisania na klawiaturze ekranowej. Dolna ramka jest dobrej wielkości, aby zapewnić czytelnikowi chwyt, ale cienkie ramki po bokach zapewniają mnóstwo miejsca na zawartość 300 ppi. Ciepłe reflektory dostosowują się do oświetlenia w pomieszczeniu i można je także zaprogramować tak, aby w nocy zmieniały kolor na bardziej bursztynowy.

Przewodnik po zakupach na wiosenne wyprzedaże: Wiosenna wyprzedaż tematyczna unosi się w powietrzu Wielkie wiosenne wydarzenie sprzedażowe Amazona. Nasi doświadczeni redaktorzy zajmą się wszystkim Najlepsze wiosenne wyprzedaże już tu są. Śledź Engadget, aby robić najlepsze zakupy Oferty technologiczne z wielkiej wiosennej wyprzedaży AmazonaPosłuchaj ekspertów motoryzacyjnych Autoblog o tym, co jest najlepsze Wiosenne oferty samochodów na Amazoni znajduje Wiosenne wyprzedaże Aby robić zakupy na AOL, wybranym specjalnie dla Ciebie.