Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Życie piratów to bardzo zabawne jajko wielkanocne

Dolna linia Morze złodziei: życie pirata To było skrzyżowanie gry Pirate Rare i Disney Piraci z Karaibów Serie. Ale na końcu dodatku ukryta jest tajemnica, która nie ma nic wspólnego z kapitanem Jackiem Sparrowem, a tak naprawdę morze złodziei Z tego powodu.

Jestem z tego powodu dziwny, ponieważ powiedziałbym, że to dość duży spoiler, więc jeśli grałeś w grę i nie chcesz wiedzieć wcześniej, wynoś się stąd.

Jeśli jednak chcesz tylko zobaczyć, co to jest – a zostało to zrobione bardzo dobrze – sprawdź to poniżej.

Ciągle tutaj? Cóż, jeśli skończysz pirackie życie!Możesz zbadać wrak statku.

A kiedy zbliżasz się do tego statku, zaczynasz słyszeć znajomy ton…

Muzyka! Trochę nauki! Mapa! Muzyka! To wszystko jest całkiem fajne i choć z perspektywy czasu nie jest to zbyt naciągane – morze złodziei to gra o piratach, i wyspa małp جزيرة Jest to zdecydowanie najlepsza i najbardziej wpływowa gra hakerska, jaką kiedykolwiek stworzono – miała być grą Piraci z Karaibów Wzajemny.

Myślę, że posiadanie Disney Lucasfilm oznacza, że ​​jeśli masz jedną piracką posiadłość do umieszczenia na imprezie crossover, możesz również przemycić tam inną.

Jeśli nie możesz teraz obejrzeć filmu, jest on związany z fabułą serialu. Wrak to Kapitan Kate Capsis, postać z Wyspa Małp 2 Kto jest właścicielem łodzi ze szklanym dnem, a gracz wrabia go w ramy i więzi. Ten wrak wskazuje, że… nie była dla niego miła, ma nową łódź, która próbuje wyśledzić Guybrush i zemścić się na niej, całkowicie nieplanowana przygoda, w której ląduje w morze złodziei.

READ  Nowość w listopadzie 2021 dla członków PlayStation Plus