Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Josha Stradowski

Josha Stradowski działa zawodowo od dekady, kiedy to z nieznanego aktora stał się kimś, kogo znają ludzie na całym świecie. W 2011 roku, w tym samym roku, w którym zadebiutował w telewizji, dostał też swój pierwszy duży przełom, kiedy pojawił się w serialu. Span gas. Ostatnio wzbudził duże zainteresowanie swoją rolą w nadchodzącej serii Amazon Prime Koło czasu. Chociaż serial nie został jeszcze wyemitowany, został już przedłużony na drugi sezon, ponieważ widzowie nie mogą się doczekać, co ma do zaoferowania serial. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Josha Stradowski.

1. Pochodzi z Holandii

Josha urodził się i wychował w Holandii, gdzie rozwinął swoją miłość do występów. Oprócz bycia Holendrem Josha ma również polskie pochodzenie. O ile nam wiadomo, nadal mieszka w Holandii i nie omawiał żadnych planów relokacji.

2. Zaczął od musicali

Josha zakochał się w aktorstwie w młodym wieku i było jasne, że jest bardzo utalentowany. Zaczął występować w lokalnych musicalach, takich jak dźwięk muzyki. Ostatecznie zdecydował, że chce przenieść swoje talenty na mały ekran. Teraz Josha ma również doświadczenie z rolami filmowymi.

3. Jest oficjalnie wyszkolonym aktorem

Josha posiada naturalny talent, ale włożył też dużo pracy w to, aby mógł osiągnąć swój pełny potencjał. Studiował aktorstwo w Amsterdam School of Art, szkole, która ma długą listę odnoszących sukcesy aktorów, takich jak Bilal Waheeb i Mirjana Van Rieden.

4. Podpisano w agencji zarządzającej

Zapisanie się do agencji zarządzającej to coś, o czym marzy prawie każdy aktor, ale nie zawsze jest to najłatwiejszy cel do osiągnięcia. Na szczęście dla Josha to coś, co może sprawdzić na swojej liście. Niedawno podpisał kontrakt z agencją o nazwie Range Media Partners.

5. Cieszy się swoją prywatnością

Większość z nas jest przyzwyczajona do tego, że ludzie z branży rozrywkowej umieszczają całą swoją pracę na Front Street, ale wydaje się, że staje się to coraz mniej powszechne, ponieważ wszyscy widzimy negatywne konsekwencje, jakie może przynieść nadmierne udostępnianie. Jak dotąd Josha wydaje się być tym, który woli nie zwracać uwagi na swoje życie prywatne. Mimo że jest właścicielem Konto na InstagramieNie publikuje żadnych treści osobistych.

READ  Polska para odciąża na jeden dzień ukraińskich uchodźców

6. Posiada doświadczenie zawodowe w teatrze

Oprócz sukcesu na dużych i małych ekranach, Josha udowodnił również, że ma wszystko, czego potrzeba do oświetlenia scenicznego. Brał udział w kilku produkcjach teatralnych, w tym Edyp I Bromance. Jednak w ostatnich latach skupił się na karierze ekranowej.

7. On jest przykładem

Josha jest naturalny przed kamerą i dokładnie wie, jak oświetlić ją pod każdym kątem. Oprócz bycia aktorem Josha zajmował się także modelowaniem. Nie jest jasne, z jakimi markami współpracował przez lata. Szybkie przewijanie jego profilu na Instagramie ujawni wiele typowych ujęć.

8. Lubi spędzać czas nad wodą

Josha uwielbia zarabiać na życie, robiąc to, co kocha, ale tak jak wszyscy, nie może się doczekać, aby wziąć trochę wolnego. Jest facetem na świeżym powietrzu, który uwielbia spędzać czas na łonie natury. Szczególnie lubi być Nad wodą Z niecierpliwością czeka na takie rzeczy, jak pływanie, surfing i pływanie łódką. Przebywanie na świeżym powietrzu stało się dla Josha idealnym sposobem na oczyszczenie głowy i doładowanie.

9. Ma wielu obserwujących w mediach społecznościowych

Pomimo tego, że Josha nie jest najbardziej aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, wciąż udaje mu się zdobyć niezwykle imponującą liczbę obserwujących. Obecnie ma ponad 43 000 obserwujących na Instagramie. Ta liczba prawdopodobnie wzrośnie, kiedy Koło czasu Został wydany i więcej ludzi się o tym dowiedziało.

10 uwielbia podróżować

Podróżowanie to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można mieć. Josh uwielbia wychodzić i poznawać świat i przez lata miał szczęście odbyć wiele podróży. Niektóre z miejsc, które odwiedził, to Brazylia, Polska i Bonaire. Nie ma wątpliwości, że w najbliższych latach do paszportu doda kolejne pieczątki.