Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

100 złodziei tworzy grę wideo z profesjonalistami i graczami

100 Thieves ogłosiło opracowanie własnej gry wideo „Project X”, która będzie wspólnym wysiłkiem profesjonalistów i firm oferujących streaming.

Dyrektor generalny Matthew „Nadeshot” Haag i prezes 100T John Robinson ujawnili kolejną dużą inicjatywę organizacji, która doda kolejną gałąź do i tak już ambitnych segmentów działalności: projektanta gier.

Szczegóły projektu są skąpe, ale dyrektorzy 100T planują zmienić tworzenie gier, aktywnie włączając wkład streamerów, profesjonalistów i członków społeczności.

„To zawsze była walka, ponieważ grałem w niektóre z moich ulubionych gier i będę czekał na kontynuację, a te studia były w ciemności przez trzy lata” – powiedział Nadeshot. „Nie ma absolutnie żadnego procesu, w którym czujesz się związany z rozwojem tej gry wideo”.

Chociaż Project X jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju, Nadeshot i Robinson zainspirowali się do stworzenia własnej gry szeregiem strzelanin, takich jak Halo 2/3, Gears of War i Call of Duty: Modern Warfare.

Nie jest jasne, czy 100T rozpocznie grę FPS, ale prawie na pewno pojawi się silny komponent społecznościowy, który zaprosi Valkyrae, CouRage, NiceWigg, BrookeAB i resztę armii twórców.

100 Thieves zatrudnia dyrektora ds. produktu, Pete’a Hawleya, który poprowadzi inicjatywę, podczas gdy fundacja tworzy listę twórców gier, aby zbudować Projekt X.

Ta historia rozwija się…

Odmowa odpowiedzialności! Global Circulate to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami poprzez e-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.