Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

13 powodów, dla których gwiazda Tommy Dorfman jest pozornie transpłciowa, używa swoich zaimków

Wschodząca gwiazda Netflix Tommy Dorfman pojawił się jako transseksualista.

13 powodów dlaczego zagraj w nowym wywiadzie z czas Magazyn, który od prawie roku żyje jako kobieta i używa jej zaimków.

„Rozmawiamy dzisiaj o mojej płci. Od roku osobiście identyfikuję się i żyję jako kobieta – kobieta transpłciowa” – mówi.

Dorfman powiedziała, że ​​wykorzystuje wywiad jako sposób na „przedefiniowanie” siebie, ponieważ przeszła operację, aby stać się kobietą medycznie.

„Wychodzenie jest zawsze postrzegane jako wielkie odkrycie, ale nigdy nie wychodziłam” – wyjaśniła. „Dzisiaj chodzi o jasność: jestem transpłciową kobietą. Zaimki to on / ona. Nazywam się Tommy”.

Miłość, Wiktorze Gwiazda powiedziała, że ​​na początku nie „czuła się bezpieczna”, aby podzielić się swoją prawdą, ale w końcu zdała sobie sprawę, że przejście było „piękne” i chciała kontrolować swoją narrację.

„Dlaczego nie pozwolić światu zobaczyć, jak to wygląda? Zamiast tego zachowała na Instagramie kapsułę codziennego czasu – taką, która pokazuje ciało, które żyje w bardziej płynnej przestrzeni” – wyjaśnia, dodając, że była przytłoczona ” retoryka” otaczająca jej ciało po „medycznej transformacji”.

„Jest wersja, której naprawdę nie mogłam znieść, znikając na dwa lata i powracając z nowym imieniem, nową twarzą, nowym ciałem” – wyjaśniła. – Ale nie tego chciałem.

29-letnia Dorfman nie zmieni swojego imienia, ponieważ została nazwana na cześć zmarłego brata matki, który zmarł miesiąc po jej urodzeniu.

Jeszcze: Elliot Page przesyła pierwsze zdjęcie bez koszuli od czasu przeprowadzki

Powiedziała: „…Czuję wielką więź z tym imieniem, z moim wujkiem, który trzymał mnie, gdy umierał”. „To rozwój dla Tommy’ego. Staję się coraz bardziej Tommym”.

Dorfman opisał ten ruch jako „wyzwalający i wyjaśniający”, ale przyznał, że był okres żałoby.

„Układam swoje ciało w jednej linii z moją duszą, ale w rezultacie tracę pewne rzeczy” – powiedziała. „Muszę zdać sobie sprawę z faktu, że przywiozłem wiele osób i rzeczy, które mogą nie znaleźć się w tej części mojej podróży.

READ  Arjun Rampal zmienia okładkę gwiazdy dla TMM T

„Jedyne, co mogę teraz zrobić, to patrzeć w przyszłość, w której będę, mam nadzieję, całkowicie szczery”.

Dorfman zyskał sławę w popularnym serialu Netflix 13 powodów dlaczego, w którym zagrała Ryana Schaeffera.

W listopadzie 2017 r. Dorfman wyszła jako niebinarna i w tym czasie zmieniła swoje zaimki na one/oni, zanim teraz zaktualizowała swoje zaimki na ona/ona.

Ta historia pierwotnie się pojawiła Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano tutaj za zgodą