Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

2021 Bentley Bentayga V8 wprowadzony na rynek w Australii

Nowy SUV firmy Bentley oferuje to, co najlepsze z obu światów.

Odświeżony luksusowy SUV brytyjskiej marki Bentayga jest wyposażony w dobrze prosperujący silnik V8 w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem.

Moc pochodzi z 4,0-litrowego silnika benzynowego V8 biturbo o mocy 404 kW i identycznym 770 Nm z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów napędzającą wszystkie cztery koła.

To wystarczy, aby w ciągu 4,5 sekundy maszynę o masie ponad 2400 kg przekształcić z 0 do 100 km / h na maksymalną prędkość 290 km / h.

Bentley twierdzi, że może dezaktywować czterocylindrowy silnik w odpowiednich warunkach jazdy – na przykład na autostradzie – w celu poprawy zużycia paliwa. Mimo to rzekome zużycie paliwa to bardzo spragnione 13,3 l / 100 km.

Brytyjski producent luksusu został pochłonięty funkcjami premium – nawet wycieraczki przedniej szyby robią wrażenie. Wycieraczki przedniej szyby są podgrzewane, a każda z nich zawiera 22 dysze spryskiwaczy, aby zapewnić, że Twoja widoczność nigdy nie jest zasłonięta.

12-głośnikowa jednostka stereo o mocy 590 W jest standardem lub możesz wybrać jednostkę 1780 W i 20 głośników.

Pasażerowie na wszystkich pięciu siedzeniach są rozpieszczani elastycznymi fotelami obszytymi skórą z funkcjami ogrzewania i chłodzenia.

A dla tych, którzy lubią prowadzić, tylne siedzenia mają teraz do 100 mm więcej miejsca na nogi.

Duży wyświetlacz centralny o przekątnej 10,9 cala kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Pasażerowie na tylnym siedzeniu otrzymują duży tablet do sterowania tymi funkcjami.

Ale moc i luksus nie są tanie, a ceny zaczynają się od 364 800 USD (plus koszty drogowe) za nowy Bentayga V8.

Dostępna jest również limitowana edycja pierwsza z ceną wywoławczą 448 219 USD.

Skok o wartości 80 000 $ to gigantyczne 22-calowe felgi ze stopu aluminium i technologia aktywnego toczenia, która poprawia prowadzenie na zakrętach samochodu, zmodernizowane opony, sportowe pedały, noktowizory i funkcje Bentley Protection plus.

READ  Zestaw do rzeczywistości mieszanej pomaga mierzyć lasy