Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Microsoft Outlook cierpi na ogólnoświatowe „problemy z widocznością poczty e-mail” – chmura – oprogramowanie

Microsoft powiedział, że Outlook ma „problemy z wyświetlaniem wiadomości e-mail”, co jest powszechne, że tekst znika po wprowadzeniu nowej wiadomości, a istniejące wiadomości nie mają w ogóle tekstu podstawowego.

Urzędnicy IT powiedzieli, że tak wycofując się Wydaje się, że główną przyczyną jest ostatnia aktualizacja pakietu Office; Obie pulpit I 365 użytkowników Zgłaszasz problemy.

„Badamy problem z wyświetlaniem wiadomości e-mail w programie Outlook” – powiedział Microsoft na konferencji prof. Krótki przypadek doradczy.

Użytkownicy na całym świecie zgłaszali różne problemy z wprowadzaniem tekstu i widocznością. Potwierdzono doniesienia o problemach dotyczących użytkowników z Australii i Nowej Zelandii.

„Jeśli klikniesz„ nowa wiadomość ”i wpiszesz treść, żaden tekst się nie pojawi. Ale jeśli go wyślesz, tekst pojawi się u odbiorcy”, Jeden użytkownik napisał.

„Mamy wielu użytkowników, którzy nie widzą tekstu wiadomości e-mail w swoich skrzynkach pocztowych” – powiedział Seth Cummins ćwierkanie.

„Jeśli odpowiesz, nadal możesz to zobaczyć, chyba że wykonasz cofnięcie. Bardzo dziwne.

„OWA nie ma wpływu, ponieważ mamy Exchange w Prem. To samo dzieje się, gdy pamięć podręczna jest wyłączona”.

Jeden użytkownik Zrzut ekranu z doświadczenia, Wraz z znikaniem tekstu nowej wiadomości e-mail za każdym razem, gdy zostanie wprowadzony nowy wiersz.

Administratorzy zgłosili, że wyłączenie automatycznych aktualizacji i obniżenia wersji zakończyło się sukcesem; Wydaje się również, że nie miało to wpływu na Outlook Web Access (OWA) i dostęp klienta z telefonu.

„Użytkownicy, którzy mają dostęp do alternatywnych protokołów, takich jak Outlook w sieci Web lub Outlook dla urządzeń przenośnych, mogą w międzyczasie wykorzystać te protokoły jako potencjalne obejście”, Microsoft później Oficjalnie poinformowany.

Jednak nawet nie niektóre z tych rozwiązań To było gwarantowane.

Aktualizacja, 9.18: Microsoft poinformował, że „zidentyfikował główną przyczynę i zastosuje poprawkę, która dotrze do użytkowników, których dotyczy problem w ciągu najbliższych 3-4 godzin.

READ  Tej ważnej funkcji brakuje w MacBooku Pro firmy Apple

„Użytkownicy będą musieli ponownie uruchomić klienta Outlook, aby zastosować poprawkę po jej otrzymaniu. Oczekujemy, że usługa zostanie przywrócona użytkownikom, których dotyczy problem, do 12 maja 2021 r. O godzinie 3:00 czasu UTC. [1pm AEST]. „