Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Microsoft Outlook cierpi na ogólnoświatowe „problemy z widocznością poczty e-mail” – chmura – oprogramowanie

Microsoft powiedział, że Outlook ma „problemy z wyświetlaniem wiadomości e-mail”, co jest powszechne, że tekst znika po wprowadzeniu nowej wiadomości, a istniejące wiadomości nie mają w ogóle tekstu podstawowego.

Urzędnicy IT powiedzieli, że tak wycofując się Wydaje się, że główną przyczyną jest ostatnia aktualizacja pakietu Office; Obie pulpit I 365 użytkowników Zgłaszasz problemy.

„Badamy problem z wyświetlaniem wiadomości e-mail w programie Outlook” – powiedział Microsoft na konferencji prof. Krótki przypadek doradczy.

Użytkownicy na całym świecie zgłaszali różne problemy z wprowadzaniem tekstu i widocznością. Potwierdzono doniesienia o problemach dotyczących użytkowników z Australii i Nowej Zelandii.

„Jeśli klikniesz„ nowa wiadomość ”i wpiszesz treść, żaden tekst się nie pojawi. Ale jeśli go wyślesz, tekst pojawi się u odbiorcy”, Jeden użytkownik napisał.

„Mamy wielu użytkowników, którzy nie widzą tekstu wiadomości e-mail w swoich skrzynkach pocztowych” – powiedział Seth Cummins ćwierkanie.

„Jeśli odpowiesz, nadal możesz to zobaczyć, chyba że wykonasz cofnięcie. Bardzo dziwne.

„OWA nie ma wpływu, ponieważ mamy Exchange w Prem. To samo dzieje się, gdy pamięć podręczna jest wyłączona”.

Jeden użytkownik Zrzut ekranu z doświadczenia, Wraz z znikaniem tekstu nowej wiadomości e-mail za każdym razem, gdy zostanie wprowadzony nowy wiersz.

Administratorzy zgłosili, że wyłączenie automatycznych aktualizacji i obniżenia wersji zakończyło się sukcesem; Wydaje się również, że nie miało to wpływu na Outlook Web Access (OWA) i dostęp klienta z telefonu.

„Użytkownicy, którzy mają dostęp do alternatywnych protokołów, takich jak Outlook w sieci Web lub Outlook dla urządzeń przenośnych, mogą w międzyczasie wykorzystać te protokoły jako potencjalne obejście”, Microsoft później Oficjalnie poinformowany.

Jednak nawet nie niektóre z tych rozwiązań To było gwarantowane.

Aktualizacja, 9.18: Microsoft poinformował, że „zidentyfikował główną przyczynę i zastosuje poprawkę, która dotrze do użytkowników, których dotyczy problem w ciągu najbliższych 3-4 godzin.

READ  Czy lubisz WhatsApp na iPhonie? Następnie dowiedz się o tym wspaniałym rozwoju

„Użytkownicy będą musieli ponownie uruchomić klienta Outlook, aby zastosować poprawkę po jej otrzymaniu. Oczekujemy, że usługa zostanie przywrócona użytkownikom, których dotyczy problem, do 12 maja 2021 r. O godzinie 3:00 czasu UTC. [1pm AEST]. „