Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

2021 BMW M4 Cabrio ujawnione

Najgorętszy samochód średniej wielkości BMW traci swój dach, a pod maską znajduje się silnik turbo o mocy 375 kW, który napędza wszystkie cztery koła.

Plik 2021 BMW M4 Cabrio Został odsłonięty.

Niski sportowy samochód, formalnie znany jako BMW M4 Competition Convertible xDrive, uzupełnia nową generację rodziny M4, aż do pojawienia się coupe CS i CSL później na drogach.

Jak sugeruje nazwa, w nowym modelu oferowany będzie jeden silnik, skrzynia biegów i opcja przekładni, która po raz pierwszy wprowadza do M4 Cabrio możliwość napędu na wszystkie koła w każdych warunkach pogodowych.

Nowa rodzina M3 / M4 Sześć rzędowa z podwójną turbosprężarką o pojemności 3,0 l Znajduje się pod pełnym kremowym kapturem 375 kW / 650 Nm Trym konkursowy w połączeniu z b Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów.

Żywi się sobą Napęd na wszystkie koła M xDrive Podobnie jak M4 Competition xDrive coupe, z tym samym napędem na cztery koła, napędem na cztery koła, napędem na cztery koła i wymiennymi trybami.

Brak manualnej skrzyni biegów, normalny tuning silnika 353 kW lub czysty układ tylnych kół.

BMW A. 3,7 sekundy przyspieszenia od 0 do 100 km / h – 0,2 sekundy mniej niż w odpowiedniku coupe – w kierunku ograniczonej elektronicznie prędkości maksymalnej 250 km / hw standardowym formacie lub 280 km / hz pakietem M Driver.

Kabriolet korzysta z tego samego inteligentnego układu nadwozia, co jego inne modele, w tym adaptacyjnych amortyzatorów, 19-calowych przednich i 20-calowych kutych felg aluminiowych, wyboru dostosowywanych trybów jazdy, zmiennego układu kierowniczego, oprogramowania M Drift Analyzer i nie tylko.

Siła hamowania pochodzi z sześciotłoczkowych przednich hamulców 380 mm i tylnych jednotłokowych 370 mm w standardzie, natomiast w opcji dostępne są 400 mm przednie i 380 mm węglowo-ceramiczne tarcze z przodu i 380 mm z tyłu.

READ  Zdjęcia rzekomego Battlefielda 6 wyciekły przed oficjalną premierą filmu

Przednia blacha ścinana podwozia, sztywne mocowania ramy pomocniczej dla tylnej osi i wymienne tylne amortyzatory skrętne poprawiają sztywność nadwozia. Charakteryzuje się również unikalną geometrią zawieszenia przedniego i tylnego oraz nowym przełożeniem układu kierowniczego.

Aby zagłębić się we wszystko, co jest oferowane w mechanicznie podobnym sedanie BMW M3 i M4 Coupé, kliknij tutaj, aby przeczytać pełną historię ujawnienia.

To, co odróżnia kabriolet od rodzeństwa coupe, to składany dach, który zastępuje metalową ramę poprzednika materiałem, zmniejsza jego wagę o 40 procent i zwalnia dodatkowe 80 litrów przestrzeni bagażowej.

Dach można otworzyć lub zamknąć elektronicznie w ciągu 18 sekund przy prędkości do 50 km / h.

Konstrukcja M4 Cabrio łączy regularny profil boczny kabrioletu Serii 4 z solidnymi elementami stylistycznymi M3 sedan i M4 Coupé, z długą osłoną chłodnicy z przodu, bardziej sportowymi zderzakami przednimi i tylnymi, listwami progowymi, spojlerami M i quadem. końcówki wydechu.

W górnej części dachu brakuje czarnego tylnego spojlera coupe, ze względu na umieszczenie trzeciego światła hamowania w pokrywie bagażnika.

Plik 2021 BMW M4 Competition Cabrio xDrive Wejdzie do produkcji w lipcu 2021 roku.

Czas w Australii nie został jeszcze potwierdzony, ale A. Prawdopodobnie zostanie uruchomiony lokalnie pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku.