Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystkie nowe gry na Xbox All Access: maj 2021

Nowy miesiąc to nowe gry dla klientów korzystających z Xbox All Access firmy Telstra.

Na to czekamy w kwietniu.

SnowRunner(Konsola i PC) – już dostępne

SnowRunner stawia Cię za kierownicą potężnych pojazdów, które pokonują ultra otwarte środowiska z najbardziej zaawansowaną symulacją terenu w historii. Prowadź ponad 40 pojazdów marek takich jak Ford, Chevrolet i Freightliner, aby zaznaczyć swoją obecność w dzikim, otwartym świecie.

Sekret Sąsiad(Komputer) ID @ Xbox – 20 maja

Secret Neighbor to uzależniająca gra typu horror dla wielu graczy, w której grupa dzieciaków próbuje uratować swojego przyjaciela z upiornej piwnicy sąsiada – jedynym problemem jest to, że jednym z dzieci jest przebrany sąsiad.

Wędkarstwo: karp i surowe połowy(Konsole i PC) – 20 maja

Mając 35 rodzajów połowów, będziesz musiał rozwinąć swoją strategię i taktykę, aby złapać wszystkie flagowe ryby. Aby odnieść sukces, przed wyruszeniem do bitwy i schwytaniem tych nieuchwytnych stworzeń musisz wybrać swoje miejsce łowieckie w oparciu o porę dnia, warunki pogodowe i idealny sprzęt.

Dzikość serca(Konsola i komputer) ID @ Xbox – 20 maja

Pierwszy dzień z Xbox Game Pass! The Wild at Heart to kapryśna opowieść o dwójce dzieci, które uciekają do fikcyjnej krainy pełnej magicznych stworzeń, aby zaprzyjaźnić się i zaaranżować kapryśny układ strażników, którzy zgubili drogę. Odkryj piękny, ręcznie wykonany świat pełen czarujących łamigłówek i głębokich tajemnic. Witamy w Deep Woods.

City knockout(Konsole i PC) EA Play – 21 maja

Dzień 1 z Xbox Game Pass na PC i Ultimate z EA Play! Zadzwoń do wszystkich awanturników! Zbuduj i broń drużyny w Knockout City, gdzie epiccy wojownicy w Dodgeball walczą w drużynowych meczach wieloosobowych. Rzucaj, chwytaj, machaj, unikaj i zmierzaj do dominacji dryblingu!

Manneteer(Konsola i komputer) ID @ Xbox – 25 maja

Maneater to gra RPG dla jednego gracza osadzona na bezlitosnych wodach Gulf Coast. Walcz o przetrwanie na otwartym oceanie, bagnach i rzekach, a na każdej głębokości czai się niebezpieczeństwo. Twoje jedyne narzędzia to inteligencja, rozkład i niesamowita zdolność do rozwijania się podczas karmienia.

READ  Oszałamiający podwodny materiał filmowy pokazuje ogromną ilość śmieci pod Sydney Harbour

Conan wygnańcy(Jednostka sterująca) ID @ Xbox – 27 maja – Ulepszone dla serii X | S w dniu 27 maja

Samotny i nagi na wrogiej ziemi, twoją pierwszą misją jest po prostu przetrwanie. Następnie musisz zbudować fortecę i zebrać sojuszników. Stamtąd możesz zainicjować kontrolę nad swoimi wrogami. Conan Exiles to gra przetrwania dla jednego i wielu graczy, osadzona w ogromnej otwartej piaskownicy z legendarnymi potworami, ryzykownymi lochami i swobodą grania, jak chcesz.

MechWarrior 5: The Mercenaries(Jednostka sterująca) ID @ Xbox – 27 maja

Witamy w 3015! To piekielny czas, żeby żyć. Ludzkość skolonizowała tysiące systemów gwiezdnych, wojna jest wszędzie, a przyszłe pola bitew są zdominowane przez ogromne maszyny znane jako BattleMechy. To niebezpieczna praca dla elitarnych pilotów w tych metalowych brutalach, ale właśnie dlatego tak żądny władzy mechaniczny wojownik jak ty przybył tutaj, prawda? Jeśli chcesz wysadzić w powietrze, rozbić, deptać – i wygrać – wejdź do środka!

Slime Rancher(Komputer) ID @ Xbox – 27 maja

Slime Rancher to opowieść o Beatrix LeBeau, odważnej młodej rolniczce, która wyrusza na „daleką drogę” tysiąc lat świetlnych od Ziemi, próbując swoich sił zarabiać na życie w błocie. Z wykonalną postawą, dużą determinacją i zaufaną dumą Beatrix próbuje zdobyć roszczenie, zgromadzić fortunę i uniknąć ciągłego niebezpieczeństwa nadchodzącego topnienia, tryskającego z błota za każdym rogiem!

Solasta: Korona(Komputer) ID @ Xbox – 27 maja

Poznaj rozdarty świat Solasta. Przeglądaj ruiny i lochy w poszukiwaniu legendarnych skarbów, poznaj prawdę o starożytnej katastrofie i zapobiegnij jej powtórzeniu się. Dostosuj swój zespół zgodnie z preferowaną strategią i zmaksymalizuj umiejętności swojej drużyny w klasycznej tradycji stołowego RPG. to Twój wybór.

Siła zaklęcia 3: Żniwa Dusz(PC) – 27 maja

Zostaw swój ślad w chaotycznym świecie Nortander w SpellForce 3: Soul Harvest. Eksploruj i rozwijaj się, buduj i dowodź armiami, rozwijaj swoją postać i broń tronu w tej opowieści o odstępstwie i buncie.

READ  Recenzja Huawei Mate 40 Pro: po sześciu miesiącach

Co to jest Xbox All Access firmy Telstra?

Dzięki Xbox All Access możesz używać konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S i uzyskać dostęp do Xbox Game Pass Ultimate już od 33 USD miesięcznie na Xbox Series S, gdy jesteś online przez 24 miesiące.

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie zalety Xbox Live Gold, ponad 100 wysokiej jakości konsol i gier na PC oraz dostęp do EA Play bez dodatkowych kosztów.

Cały czas dodawane są nowe gry, więc zawsze jest coś nowego do zagrania. Ponadto korzystaj z ekskluzywnych ofert i rabatów dla członków, graj ze znajomymi w najbardziej zaawansowanej sieci dla wielu graczy i odkryj swoją następną ulubioną grę.

Bądź w centrum akcji

Jeśli nie masz jeszcze Xbox All Access, nadszedł czas, aby dołączyć do najnowszej generacji konsol Xbox Series X i Series S.

Obecnie posiadamy sporą ilość zapasówXbox Series S na Xbox All AccessDostępne w sklepie i online. Ta konsola zapewnia wydajność nowej generacji w najmniejszej konsoli Xbox w historii i jest dołączona do Xbox Game Pass dla klientów Telstra, którzy płacą później za 33 USD miesięcznie *.

Xbox Series S to w pełni cyfrowa konsola nowej generacji, zaprojektowana tak, aby zapewniać krótsze czasy ładowania, wyższą liczbę klatek na sekundę i bogatsze, bardziej dynamiczne światy w naszej najmniejszej konsoli Xbox w historii. Jego niesamowicie szybkie prędkości oznaczają, że będziesz cieszyć się więcej gier i mniej czekać. Ciesz się grami nowej generacji bez początkowych kosztów, dostępnymi w sklepach i online, jako pakiety Xbox Series S z Xbox Game Pass dla klientów Postpaid Telstra za 33 USD miesięcznie *. Dzięki Xbox Series S możesz także grać w swoje ulubione gry z poprzednich generacji konsol, w tym Xbox One, Xbox 360 i oryginalne tytuły Xbox z kompatybilnością wsteczną, a wiele z tych gier będzie wyglądać i grać lepiej niż kiedykolwiek.

READ  Telestream buduje umowę dystrybucyjną w regionie Azji i Pacyfiku z Blonde Robot

Gry nowo dodane do Xbox Game Pass obejmują Madden NFL 21; Star Wars ™ Squadrons i Grand Theft Auto V.

Wejdź na naszą stronę internetowąDowiedz się więcej o Xbox All Access od Telstra, I zarejestrować.

Rzeczy, które musisz wiedzieć o Xbox All Access

Dostępne tylko dla klientów abonamentowych Telstra. Ceny różnią się w zależności od konsoli.Stan magazynowy jest ograniczony. Maksymalnie jedno zamówienie w przedsprzedaży na konto klienta. Jeśli anulujesz miesięczną subskrypcję w ciągu pierwszych 24 miesięcy, będziesz musiał zapłacić pozostałą część konsoli Xbox jako jednorazową płatność za kolejny rachunek. Aby otrzymać płatne miesiące Games Pass, musisz aktywować Games Pass przed anulowaniem. Nie możesz aktywować Games Pass po anulowaniu. Wszystkie miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, Live Gold lub Game Pass, które zapłaciłeś, ale jeszcze nie zostały wykorzystane, pozostaną na Twoim koncie po anulowaniu, aż wygaśnie przez maksymalnie 36 miesięcy, w tym 24 miesiące, które są częścią Bez limitów. Przełącz się na miesięczną subskrypcję rachunków Telstra po standardowej stawce rynkowej po 24 miesiącach. Twoje istniejące subskrypcje Xbox Live Gold i Game Pass zostaną zamienione na Ultimate po kursie konwersji, maksymalnie przez 12 miesięcy (36 miesięcy, w tym pakiet All Access). Dowiedz się więcej na xbox.com/gamepass. Aby aktywować subskrypcję Game Pass będącą częścią Xbox All Access, musisz zalogować się na konto Microsoft wybrane na nowej konsoli. Dowiedz się więcej na xbox.com/digitaldirect. Katalog gier zmienia się w czasie. Wymagany jest Internet i odpowiedni wyświetlacz. Niedostępne w połączeniu z innymi ofertami.