Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5 tytułów pokazanych na Tokyo Game Show 2022, które zostały potwierdzone w Xbox Game Pass

Tokyo Game Show 2022 było zbyt duże dla Xbox Game Pass, ponieważ ujawniono kilka tytułów dla usługi subskrypcyjnej.

z Microsoft Przejęcie wielu studiów A w przypadku jednych z najlepszych serii gier na świecie, wszystkie będą dostępne w pakiecie Xbox Game Pass. Wydawca doda do usługi wiele tytułów pierwszego dnia i ulubionych tytułów fanów.

Gracze mogą spodziewać się tytułów akcji, gier przygodowych, gier RPG i nie tylko w Xbox Game Pass w ciągu najbliższych kilku miesięcy – Tokijski teleturniej Wiele z tego zostało potwierdzone.


5 gier z Tokyo Games Show w ramach Xbox Game Pass

1) Winny sprzęt Jahid

Guilty Gear Strive sprzedało ponad 1 milion sztuk do sierpnia 2022 roku i jest uważane za jedną z najbardziej konkurencyjnych gier walki. Tytuł był przebudową serii, z wieloma ulepszonymi mechanikami i funkcjami. Pierwotnie został wydany w czerwcu 2021 roku, ale w końcu trafi na konsole Xbox.

Strive był pierwotnie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation i Windows. Data premiery siódmego głównego wpisu Guilty Gear na Xbox nie została jeszcze potwierdzona, chociaż ma ona okno startowe w drugim kwartale 2023 roku dla Xbox Game Pass.


2) Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to jeden z tytułów, które gracze mogą teraz zdobyć. Został opublikowany wkrótce po ogłoszeniu, że będzie dostępny w Xbox Game Pass.

Użytkownicy serwisu mogą doświadczyć gry z 2018 roku, która zmieniła sposób grania w Assassin’s Creed. Akcja filmu toczy się w mitycznej historii w starożytnej Grecji, w której zadaniem graczy jest ponowne zjednoczenie rodzin i powstrzymanie kultu Kosmosu.

Zmierzą się z takimi postaciami jak Meduza i Minotaur w tej epickiej przygodzie, która zawiera wiele elementów RPG, których nigdy wcześniej nie widziano w serii. z Mirage niedawno ogłoszonyTo idealna okazja dla graczy, aby kontynuować franczyzę lub poprawić swoje umiejętności zabijania.

READ  Słuchawki douszne Amazon za 40 USD są „tak dobre, jak, jeśli nie lepsze” AirPods

3) Pętla śmierci

Deathloop został stworzony przez studio stojące za serią Dishonored. W grze gracze wcielają się w Colta, który przed północą lub zanim sam zginie musi strzelić do ośmiu konkretnych celów, w przeciwnym razie wróci do początku. Istnieje również składnik dla wielu graczy, w którym gracz może otrzymać zadanie utrzymania pierścienia i zatrzymania Colta.

Wygrał Best Game Direction i Best Art Direction na The Game Awards 2021 i został wydany wyłącznie na PC i PS5. Deathloop w końcu pojawi się na konsolach Xbox Series X | S. Przez Xbox Game Pass 20 września 2022 r.


4) Kronika Jodena: Sto bohaterów

Podczas Tokyo Game Show ujawniono dwa tytuły, które pierwszego dnia zostaną pokazane w ramach Xbox Game Pass. Pierwszym z nich jest Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, gra JRPG osadzona w uniwersum Allraan, która pojawi się w 2023 roku.

Gracze napotkają ludzi, potwory, elfy i nie tylko, próbując przetrwać wojnę. Była to najpopularniejsza gra na Kickstarterze w 2020 roku i w końcu będzie dostępna dla graczy z natychmiastową dostępnością dla tych, którzy zarejestrują się w Xbox Game Pass.


5) Wu Long: Upadła rodzina

Wu Long: Upadła dynastia Zostanie ona wydana na początku 2023 roku. Gracze mogą teraz doświadczyć wersji demo na wybranej przez siebie konsoli, a użytkownicy Game Pass mogą otrzymać pełną wersję, gdy tylko zostanie uruchomiona. W tytule gracze kontrolują nieznanego żołnierza w fikcyjnym odtworzeniu późniejszej dynastii Han.

Taktyka miecza i walki będzie sposobem, w jaki protagonista pokona wiele śmiercionośnych stworzeń i żołnierzy wroga. Postać gracza zmieni się z bycia nikim w bohatera mile widzianego w całym regionie.