Ramka UEFA Euro 2020, harmonogram, transmisja na żywo: Anglia pokonała Niemcy, awans do ćwierćfinału

Nadeszła faza pucharowa Euro 2020, a droga do półfinału i finału na stadionie Wembley w Anglii zaczyna nabierać kształtu. Etapy pucharowe rozpoczęły się w sobotę, kiedy Dania zdominowała Walię, a Włochy prześlizgnęły się obok Austrii. Czechy sprawiły w niedzielę dużą niespodziankę, pokonując Holandię. Jednak największa niespodzianka turnieju nastąpiła w poniedziałek, gdy Szwajcaria pokonała deficyt dwóch bramek, aby wyeliminować mistrzów świata 2018 z Francji w rzutach karnych.

Wcześniej w poniedziałek Hiszpania i Chorwacja rozegrały podobnie chaotyczny mecz, ponieważ Hiszpanie zdobyli dogrywkę, aby wygrać 5:3 po tym, jak prowadzili z dwoma golami w dół. Belgia również przetrwała w ćwierćfinale, pokonując Portugalię, mistrza Europy. Anglia pokonała Niemcy we wtorek i dwukrotnie spóźniła się, by pokonać swoich wieloletnich rywali, podczas gdy Szwecja i Ukraina nadal dochodzą do ćwierćfinału.

Więc kogo masz, aby dotrzeć do finału? Poniżej znajdziesz harmonogram i godziny rozpoczęcia każdego meczu fazy pucharowej. Przypominamy: Jeśli mecz zakończy się remisem po 90 minutach, przechodzimy do dwóch kolejnych tercji, a jeśli pozostaną remis, zakończy się to karami. Możesz oglądać każdy mecz poprzez zawody fuboTV (Wypróbuj za darmo).