Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Abu Bakr Salem, aktor z filmów „Raised By Wolves” i „Assassin’s Creed”, ujawnia nową grę wideo „Tales Of Kenzera: Zau”

Abu Bakr Salem, aktor z filmów „Raised By Wolves” i „Assassin’s Creed”, ujawnia nową grę wideo „Tales Of Kenzera: Zau”

Jednym z najlepszych zwiastunów pokazanych podczas wczorajszej gali Game Awards był nadchodzący platformówka akcji Metroidvania autorstwa Surgent Studios. Opowieści Kinziry: ZAU.

Gra jest pomysłem aktora Abu Bakara Salima, jednej z gwiazd znakomitych oper science fiction/kosmicznych Wychowany przez wilki (Program został tragicznie odwołany przez HBO w wyniku jednej z najgłupszych decyzji korporacyjnych branży rozrywkowej ostatnich lat.) Slim zagrał także rolę Bayeka Assassin’s Creed: Początki.

„Długo starałem się znaleźć sposób, aby wyrazić swoją podróż z żalem” – powiedział Slim. „Teraz mogę to zrobić dzięki historii Zau o stracie, wzroście i uzdrowieniu w Tales of Kinzira: ZAU wydaje się słuszne. ” W komunikacie prasowym towarzyszącym zapowiedzi gry. „Dla mnie gry to najpotężniejszy sposób dzielenia się historiami. Mój zmarły ojciec zapoznał mnie z tym medium. Czy jest lepszy sposób na uhonorowanie jego oraz naszego związku i miłości niż poprzez to doświadczenie? Jestem bardzo wdzięczny i dumny z zespołu O twórcach, którzy pomogli stworzyć Surgent Studios i jestem bardzo podekscytowany, że EA Originals zapewnia mi platformę i przestrzeń, w której mogę podzielić się z nimi tą historią.

Oto zwiastun:

Myślę, że to wygląda absolutnie niesamowicie. Cóż za skuteczny sposób radzenia sobie ze smutkiem i stratą. Smutek może być odwróconą górą, z której nie da się zejść; Gry wideo mogą być potężnym lekarstwem.

Zrzuty ekranu:

Z przeglądu:

Rozpocznij przejmującą historię dla jednego gracza, inspirowaną własnymi doświadczeniami aktora Abu Bakr Salem z żałobą i odkryj, jak miłość dodaje nam odwagi, by ruszyć dalej po druzgocącej stracie. Wykorzystaj moce Słońca i Księżyca, aby pokonać niespokojne duchy w rytmicznej walce i stać się godnym Ngangą: duchowym uzdrowicielem. Odkryj świat bogaty w niezliczone wierzenia w chaos i porządek oraz podróżuj przez tajemnicze dwuipółwymiarowe światy pełne kolorów i głębi, wzmocnione czarującą, oryginalną muzyką wielokrotnie nagradzanej kompozytorki Nainity Desai.

Opowieści Kinziry: ZAU Zostanie wydana 23 kwietnia 2024 roku. Grę można zamówić w przedsprzedaży na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, Steam i Epic Game Store. Tutaj.

READ  Amazon wprowadza nowe interfejsy API i SDK, aby rozwijać umiejętności Alexa

Chodź za mną Świergot. spłacać Moja strona internetowa.