Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Activision ogłosiło utworzenie nowego polskiego studia w innym miejscu w branży rozrywkowej

Activision ogłosiło utworzenie nowego polskiego studia w innym miejscu w branży rozrywkowej

Mówi się, że Elsewhere Entertainment wzmacnia utalentowany zespół profesjonalistów zajmujących się opowiadaniem historii, z których wielu pracowało nad popularnymi tytułami, takimi jak The Last of Us, Uncharted, The Witcher, Cyberpunk, Destiny, Tom Clancy's The Division i Far Cry.

W miarę rozwoju i skalowania produkcji i rozwoju studio będzie korzystać z ogromnych zasobów i narzędzi Activision. Elsewhere rozpoczyna poszukiwania wiodących talentów na całym świecie, aby pomóc w tworzeniu zaawansowanych gier nowej generacji.

Oficjalne studio LinkedIn Strona, która nie ma jeszcze logo, podaje, że obecnie zatrudnia od 2 do 10 pracowników. Zauważamy, że niektóre osoby zaktualizowały już swoje profile, aby pokazać, że pracują gdzie indziej, jak na przykład główny projektant poziomów Mateusz P. i reżyser gry Michał Madej, który pracuje w Activision od sierpnia 2018 r., a wcześniej pracował nad Wiedźminem 1 i Cyberpunk 2077 w CD Projekt Red.

Obejrzyj oficjalne ogłoszenie Activision z Tutaj I nie rób tego Zapomnij do nas dołączyć Platforma talentów 80 poziomów I Nasz kanał na TelegramiePodążaj za nami Instagrama, ŚwiergotI LinkedIngdzie dzielimy się szczegółami, najnowszymi wiadomościami, niesamowitymi grafikami i nie tylko.

READ  Rowan i Greer Hennessy zaskoczyli córki Brooke Shields