Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Adele śpiewa na imprezie po Oscarach dla Daniela Kaluuyi

Adele po raz pierwszy widziana jest od miesięcy, bawiąc się, śpiewając i tańcząc na imprezie po Oskarach aktora Daniela Kaluuyi.

Piosenkarz, który wyglądał bardziej niesamowicie niż kiedykolwiek, stał przy nim Juda i czarny Chrystus Aktorka Amber Chardae Robinson.

Amber udostępniła szczere selfie cześć Piosenkarka ubrana w swobodny zielony kostium La Pointe.

Związane z: Adele zgadza się na jedną prośbę tego pierwszego

Adele ponownie można zobaczyć w filmach przesłanych na Twittera, śpiewając i tańcząc zarówno na Jennifer Lopez, jak i Ja Rule. Jestem prawdziwy.

W innym klipie piosenkarka udaje DJ-a na imprezie.

Związane z: Adele oszałamia w nowym, „fajnym” filmie

Plik Konto Instagram Curly Bartender Jeden z filmów z podpisem: „Dla wszystkich fanów Adele, którzy byli tak uroczy, oto mały fragment z czasu, gdy przeszliśmy z imprezy po Oscara do imprezy po imprezie”.

Dodali, że napojem 32-letniej piosenkarki był muł w Moskwie.

W innym filmie udostępnionym przez jego konto na Instagramie pokazało, że Drake pojawił się również na tym samym kolejnym koncercie.

„Byliśmy zaszczyceni, mogąc pracować wczoraj na imprezie po Oscarach !!!! i zobaczyć, kto był i lubił nasze drinki… jedyny drink znany również jako champagnepapi Dziękujemy za zatrzymanie się w barze i spróbowanie naszych drinków. „

Drake i Adele od dawna przyjaźnią się z piosenkarką Na przyjęciu urodzinowym w Los Angeles 2019.

Upamiętniłem wówczas wieczór, zamieszczając go na Instagramie.

Napisała: „Płakałam, ale teraz się pocę”. „Wszystkiego najlepszego dla jednej z najmilszych i najzabawniejszych osób, jakie spotkałem”.

READ  Spielberg jest fanem Fall Guy Goslinga