Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Adele używała ramki gumy do żucia Celine Dion

Wyobraź sobie, że jesteś tak zakochany w swoim idolu, że oprawisz coś, co kiedyś było w ich ustach. Oh.

Adele tak bardzo kocha Celine Dion, że ma kawałek gumy piosenkarki – po przeżuciu, Wspomniałem o stronie szóstej.

Podczas najnowszego klipu „73 pytania” Vogue na YouTube, 33-letnia Adele przyznała, że ​​​​guma do żucia oprawiona przez artystkę „Ponieważ mnie kochałeś” jest jej najbardziej cenioną własnością.

James Corden, jest moim przyjacielem, ale też Karbol Karaoke, co ja zrobiłem, on zrobił to z nią i wiedział, jak bardzo ją lubię” – wyjaśnił piosenkarz „Easy On Me”. Dlatego kazał jej wypluć gumę na kawałek papieru i oprawił go dla mnie.

„Z tego jestem najbardziej dumny!” – dodała z uśmiechem i lekkim śmiechem.

Później twierdziła, że ​​„My Heart Will Go On” Diona była piosenką, którą najczęściej pisała w swoim życiu.

Dion, 53 lata, pojawił się w Karaoke samochodowe W maju 2019 roku zaśpiewała „It’s All Back to Me Now”, „I’ve Been Driving Całą noc”, a nawet wykonała „Baby Shark” podczas jazdy z Cordenem.

Nazywana „Królową Celine” Adele złożyła wizytę swojej idolce w 2018 roku, biorąc udział w jednym ze swoich występów w Las Vegas, podczas gdy Dion dochodziła do siebie po przerażającej walce z grypą.

https://www.youtube.com/watch?v=544DTGIBM0

„Nie byłem w stanie zagrać wszystkich moich programów, ale byłem zachwycony, że Adele przyszła na jeden z nich… Tak bardzo ją kocham” – zdobywca Grammy napisał wtedy zdjęcie zza kulis.

Ubrana w koszulę Celine Dion, Adele odpowiedziała: „Królowa Celine! Co za show, najważniejszy punkt mojego życia. Dziękuję bardzo za zainteresowanie publicznością i szalone poczucie humoru”.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany na Page Six i jest tu powielany za pozwoleniem